Geri Dön

Bankomat Kartlar

Bankomat Kartı’nızla, hesabınız 7 gün 24 saat elinizin altında!

Bireysel ürün ve hizmetlerimizin birçoğunu bünyesinde bulunduran Bankomat Kartı’na, bankamızda bir hesap açtırarak sahip olabilir ve Bankomat ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Bankomat Kartları ile 2000’den fazla Bankomat ve ParaBankomat'larımızdan birçok  bankacılık işleminizi, şifreniz ile güvenli ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Bankomat Kartı’nızı, yurt içindeki ve yurt dışındaki diğer bankalara ait ATM'lerde de kullanabilir, üzerinizde para taşımadan alışverişlerinizi, nakit para kullanmış gibi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız. Hesabınız kredili ise kredinizi de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bankomat Kartı’nıza ait hesabınızı, Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin, Bankomat ve ParaBankomat'larımızda yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin, otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bankomat Kart işlemleri

Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini Bankomat ve ParaBankomat’larımızdan, İnternet Bankacılığı’ndan ve 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan görüntüleyebilir, hesap özeti alabilirsiniz.

Bankamot Kart Çeşitleri

İhtiyaçlarınıza cevap veren, 7 çeşit Bankomat Kart tipi bulunmaktadır.