Geri Dön

Bankomat Kartlar

Klasik Bankomat Kart

Bankomat Kart’ın sahip olduğu özelliklerin dünyanın her yerinde elinizin altında olmasını sağlayan kart!

Üzerinde Maestro veya Visa Electron logosu bulunan, yurt içinde ve yurt dışında Maestro veya Visa Electron logosu bulunan ATM’lerden para çekebileceğiniz, aynı zamanda milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz standart bankomat kartlarımızdır.

Taraftar Bankomat Kart

Taraftar Bankomat Kart sayesinde takımınız, kartınızda!

Taraftar Bankomat Kartlar Klasik Bankomat Kartlarımızın tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca taraftarı olduğunuz takımın kartını her zaman yanınızda taşıyarak hem bankacılık işlemlerinizi Bankomat ve ParaBankomat'larda kolayca gerçekleştirebilir, alışveriş yapabilir, hem de yurt içinde ve yurt dışında nakit para taşımadan güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkabilirsiniz.

Taraftar Bankomat Kartı’nızla yapacağınız alışverişler sonrasında takımınızın maçını staddan izleyebilme ve forma kazanma hakkı kazanabilirsiniz.

Junior Bankomat Kart

18 yaş altı gençler ve çocuklar için en ideal kart Junior!

Junior Kart sahipleri, bağlı olduğu hesaba yatan paralarını istedikleri gibi harcarlar. Kartlarıyla, hesaplarındaki bakiye kadar nakit çeker ve ayrıca alışverişlerde Junior Kart’larını kullanarak yanlarında nakit taşıma riskinden kurtulurlar.

Junior Kart sahiplerinin, kişiye özel şifreleri vardır. Alışveriş yaparken ve nakit çekerken, bu şifreyi kullanırlar. Kartlarını kaybetseler bile şifreyi bilmeyen bir başkası kartı kullanamaz.

Junior Karta Nasıl Başvurabilirim:

Anne veya babaların, kendi kimlik belgeleri ve çocuklarının kimlik belgesi ile en yakın bir VakıfBank Şubesi'ne gelerek Bireysel Ürün ve Hizmet Paketi Sözleşmesi’ni imzalamaları, hesabın açılışı için yeterlidir.

*Junior Kart sahiplerinden, hesap sahibi 18 yaşını doldurana kadar “Hesap İşletim Ücreti” alınmamaktadır.

Anında Bankomat Kart

Bankomat Kartınız yoksa, temel bankacılık işlemlerinizi şubede sıra beklemeden hızlı ve güvenli yapabilmek için Anında Bankomat Kart'ınızı şubelerimizden hemen teslim alabilirsiniz. Kartınız ATM ve Pos’larda anında kullanıma hazırdır. Anında Bankomat Kart, mevcut Bankomat Kartların aynı özelliklerine sahiptir.