BİST Ücretsiz Anlık Veri İzleme

TradeOnline Mobil ile anlık verilere ücretsiz erişebilmek için size en yakın VakıfBank şubesinden hisse senedi işlemlerine tanımlı bir yatırım hesabı açarak TradeOnline kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. İnternet ve Mobil Bankacılığı kullanarak TradeOnline kullanıcı adı ve şifresi belirleyebilirsiniz.

TradeOnline kullanıcı adı ve şifreniz ile TradeOnline Mobil uygulamasına güvenli giriş yaparak sayfam menüsünde seçtiğiniz ilk 10 Hisse Senedi, Endeks ve VİOP verisini ücretsiz olarak anlık izleyebilirsiniz. Aynı anda tüm BIST verilerinin anlık ve derinlikli takibi için VakıfBank İnternet Bankacılığını kullanarak lisans satın alabilir ve komisyon tutarınıza göre ücretsiz veri izleme fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

TradeOnline Mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile bir kez giriş yapıldığında sayfam menüsünde kendinize özel oluşturacağınız sayfa ile ilk 10 BIST sembolü anlık olarak ücretsiz tüm müşterilerimize sunulmaktadır. İlk 10 BIST sembolünden sonraki BIST verileri 15 dakika gecikmelidir. Sembollerin yerini değiştirerek sayfa içerisinde anlık veri sembollerinde değişiklik yapabilirsiniz. 

Sizin İçin Seçtiklerimiz