Geri Dön

Duyurular

E-Ekstre Kampanyası Kazanan Listesi
E-Ekstre Kampanyası Kazanan Listesi için tıklayınız
Düzenli Ödeme Kampanyası Kazanan Listesi
Düzenli Ödeme Kampanyası Kazanan Listesi için tıklayınız.
İnternet Bankacılığı Kampanyası Kazanan Listesi

İnternet Bankacılığı Kampanyası Kazanan Listesi tıklayınız.

Mobil Bankacılık Aktivasyon Kampanyası Kazanan Listesi

Mobil Bankacılık Aktivasyon Kampanyası Kazanan Listesi tıklayınız.

4.5G SIM Kart Değişikliği Hakkında Bilgilendirme

GSM operatörleri, 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren, SIM kartı ve cihazı uyumlu müşteriler için 4.5G mobil iletişim altyapısını kullanmaya başlayacaktır.

SIM kartlarını, 4.5G ile uyumlu SIM kartlarla değiştiren müşterilerimizin internet ve mobil bankacılık kanallarına girişi aşamasında, SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin, yasal düzenlemelere bağlı banka uygulamaları nedeniyle, iletilememesi söz konusu olabilecektir.

İnternet ve mobil bankacılığa girişte SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin size iletilememesi durumunda, SIM kart blokenizin kaldırılması amacıyla Çağrı Merkezimizi (0 850 222 0 724) arayabilir veya en yakın Şubemizden destek alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen iletişim kanalları haricinde e-posta, SMS veya telefonla yapılan aramalarla sizden bilgi talep eden kişilere itibar etmeyiniz.

Saygılarımızla,

2015 Zamanaşımına Uğrayacak Bankamız Mevduat Hesapları

Müşterilerimize Yönelik Duyuru

Bilindiği üzere 5411 Sayılı Bankacılık Kanununun 62. maddesine göre, bankalar nezdlerindeki mevduat, katılım fonu, emanet ve alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi, herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak on yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabidir.

Diğer taraftan, ilgili kanun maddesinin uygulanmasına ilişkin olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayımlanan "Mevduat ve Katılım Fonunun Kabulüne, Çekilmesine ve Zamanaşımına Uğrayan Mevduat, Katılım Fonu, Emanet ve Alacaklara İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin" 8. maddesi gereğince bankaların, nezdlerindeki zamanaşımına uğrayan mevduat, emanet ve alacakların listesini Şubat ayı başından itibaren kendi internet sitelerinde dört ay müddetle ilan etmesi gerekmektedir.

Zamanaşımı listesinde isim ve hesap bilgileri yer alan müşterilerimizin 15 Haziran 2016 tarihine kadar hesaplarının bulunduğu şubeye kimlik belgeleri ile başvurmamaları halinde yasa gereği zamanaşımına uğramış olan mevduat bakiyeleri Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na devredilecektir.

Bankamız Zamanaşımı listesine ulaşmak için tıklayınız

Tek Kullanımlık Şifre Zorunlu Oldu!

1 Ocak 2010 tarihi itibarı ile İnternet Bankacılığı girişlerinde tek kullanımlık şifre zorunlu oldu!

BDDK Tebliği gereği tüm bankaların İnternet Bankacılığı girişlerinde 1 Ocak 2010 tarihi itibari ile tek kullanımlık şifre zorunlu hale geldi. Yeni düzenleme ile bu tarihten itibaren İnternet Şubesi girişlerinde tek kullanımlık şifre girilmesi istenmektedir..

Müşterilerimizin İnternet Bankacılığı'nda işlemlerine kesintisiz olarak devam edebilmeleri için bankamızın tek kullanımlık şifre ürünleri olan Cep Şifre, Anahtar Şifre (VakıfAnahtar) veya SMS Şifre (VakıfSMS) kullanmaları gerekmektedir.

Türkiye Bankalar Birliği'nin "İnternet Bankacılığına Girişlerde Tek Kullanımlık Şifre Uygulaması Hakkında Kamuoyu Duyurusu" için tıklayın.

Tek kullanımlık şifre ile ilgili sık sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Cep Şifre, Anahtar Şifre ve SMS Şifre kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Cep Şifre:

İnternet Bankacılığı'nda

Güvenlik -->Güvenlik Araçları --> Cep Şifre Başvuru/Yükleme

Güvenlik --> Güvenlik Araçları --> Cep Şifre Aktivasyon

Anahtar Şifre (VakıfAnahtar):

İnternet Bankacılığın'da

Güvenlik -->Güvenlik Araçları --> Sipariş

Güvenlik --> Güvenlik Araçları --> Kullanıma Açma

0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'de

Anahtar Şifre (VakıfAnahtar) siparişi verebilir,

Kargonuz size ulaştıktan sonra Güvenlik --> Güvenlik Araçları --> Kullanıma Açma menüsü ile veya 0850 222 0 724'ü arayarak kullanıma açabilirsiniz.

SMS Şifre (Vakıf SMS) :

İnternet Bankacılığı'nda

Güvenlik --> Güvenlik Ayarları -->Giriş-İşlem Güvenliği menüsü ile SMS Şifre (VakıfSMS) kullanımına geçebilirsiniz.

0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'den SMS Şifre (VakıfSMS) kullanımına geçebilirsiniz.

Bankamızda kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek için herhangi bir VakıfBank Şubesine başvurabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı'na girişlerde sorun yaşamanız durumunda 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı'i arayabilirsiniz.

Yurtdışında ikamet ediyor ve Türkiye'deki GSM operatörlerine ait bir cep telefonu hattınız yok ise, İnternet Bankacılığı veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı aracılığı ile Anahtar Şifre (VakıfAnahtar) siparişi verebilirsiniz.

* 14.09.2007 tarih ve 26643 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Bankalarda Bilgi Sistemleri Yönetiminde Esas Alınacak İlkelere İlişkin BDDK Tebliğini" ifade etmektedir.

** Cihaz bedeli 19 TL'dir. Cihaz bedeli dışında bir ücret talep edilmemektedir.

GSM Numara Taşınabilirliği Hakkında

GSM Numara Taşınabilirliği Kapsamında Operatörünü Değiştiren Müşterilerimizin Dikkatine

Lütfen Otomatik Ödeme Talimatınızı Yenilemeyi Unutmayınız!

9 Kasım 2008 tarihi itibariyle GSM operatörleri arasında, telefon numarası değişmeden, numara taşınabilirliği uygulaması başlamıştır.

Bu kapsamda GSM operatörünüzü değiştirdiyseniz, faturalı hatlarınız için yeni operatörünüzde oluşacak faturalarınıza yönelik, yeni bir otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Yeni otomatik ödeme talimatı için:

Eski operatörünüzde kalan borucunuzu ödemeniz,

Eski otomatik ödeme talimatınızı iptal ettirmeniz,

Otomatik ödeme talimatınızı yeni operatörünüze göre güncellemeniz gerekmektedir.

Otomatik ödeme talimatlarınızdaki değişim taleplerinizi, VakıfBank İnternet Şubesi ve 0850 222 0 724
 VakıfBank Telefon Bankacılığı
aracılığıyla ya da size en yakın şubemize başvurarak iletebilirsiniz.

Sahte E-Posta Hakkında

Değerli Müşterimiz,

VakıfBank hiçbir şekilde müşterilerinden e-posta yolu ile bilgi istememekte, bu yolla başvuru, şifre değişimi yaptırmamaktadır. Sizden bilgi veya şifre girmenizi isteyen veya bir linke yönlendiren e-postalardaki linkleri kesinlikle tıklamayınız. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda hemen 0850 222 0 724’ü arayınız.

İnternet Bankacılığı işlemlerinde güvenliğiniz için aşağıdaki konulara dikkat ediniz.

VakıfBank İnternet Şubesine yalnızca tarayıcınızın adres çubuğuna, www.vakifbank.com.tr adresini yazarak giriniz. e-posta yolu ile gönderilmiş olan metinlerdeki linkleri kullanarak İnternet Şubemize erişmeye çalışmayınız.

İşlemlerinizi gerçekleştirirken, işlem yapılan sayfada sizi şüpheye düşüren bir görünüm veya ifade varsa, hiçbir işlem yapmadan Bankamız ile iletişime geçiniz.

Bilgisayarınızda kullandığınız anti-virüs yazılımlarını düzenli olarak güncelleyiniz.

İnternet Bankacılığını kullanırken karmaşık şifreler kullanınız.

Şifrelerinizin ve bilgisayarınızın güvenliği ile ilgili detaylı bilgi için VakıfBank İnternet Şubesi girişindeki “Güvenlik Uyarıları” bölümünü okuyunuz.

Saygılarımızla,

VakıfBank

VakıfBank'tan e-Vadeli

VakıfBank'tan avantajlı faiz oranlarıyla e-vadeli


İNTERNET BANKACILIĞINA ÖZEL VADELİ MEVDUAT HESABI : e-vadeli

1 günden 365 güne kadar, günün her saati, şubeye gitmeden,İnternet bankacılığın'da rekabetçi faiz oranları ile e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir, mevduatınıza daha fazla getiri sağlayabilir, yüksek faiz oranlarıyla karlı çıkabilirsiniz. e-vadeli hesap açmak için İnternet bankacılığın'da "Hesaplarım" menüsünden "e-vadeli Hesap Açma" alt menüsünü tıklayınız.

İNTERNET VADELİ HESABININ (e-vadeli) AVANTAJLARI

Günün her saati, şubeye gitmeden, Avantajlı Mevduat Faiz Oranları ile e-vadeli hesap açabilirsiniz.

e-vadeli hesabınız varsa, Vakıfbank’ta hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Vade sonunda yenilenen e-vadeli hesabınız, cari faiz oranları ile değil, yine o anki Avantajlı e-vadeli faiz oranları ile bağlanacaktır.

Hesabınıza bağlı en az bir Otomatik Ödeme Talimatı bulunması halinde (Düzenli Ödeme Talimatı), vadesi 30-365 gün arasında olan, e-vadeli mevduatınız internet şubemize özel ek faiz oranları ile yenilenecektir.

Hesabınızdan vade sonu gelmeden de para çekebilir * ya da hesabınızı tümden kapatabilirsiniz. Kalan paranızın vadesi bozulmaz ve kalan miktara hesap açılış faizini almaya devam edersiniz.

Vade sonunda (temdit günü), e-vadeli hesaplarınıza, şubeye gitmeden para yatırabilirsiniz. İş günlerinde saat 14:00’e kadar yapılan para yatırma işlemlerinde hesabınızın valörü aynı gün, saat 14:00’dan sonra veya tatil günlerinde yapılan para yatırma işlemlerinde hesabınızın valörü bir sonraki işgünü olacaktır.

e-vadeli hesabınız, hangi vade ile açılmışsa, aynı vade ile otomatik olarak temdit olur.

e-vadeli hesabınızın bağlı olacağı şubeyi, kendiniz seçebilirsiniz.

1.000 TL, 1.000 USD VE 1.000 EURO ve üzeri miktarlarda,VakıfBank güncel faiz oranlarının 1 puan fazlasına kadar e-vadeli hesap açabilirsiniz.

e-vadeli hesabınızın vadesini 1 Günden 365 güne kadar kendiniz belirleyebilir, esnek vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Saat 14.00’e kadar açılan hesabınıza aynı günden geçerli olmak üzere faiz işletilecek yani hesabınız valörsüz açılacaktır. ( Tatil günleri hariç)

Hesap açarken yapacağınız tercihe göre dilerseniz, e-vadeli Hesabınızdan elde edeceğiniz faiziniz, dönem sonunda vadesiz hesabınıza aktarılabilir. Ya da dönem sonunda elde edeceğiniz faiz ile beraber hesabınız temdit olabilir.

365 Gün vadeli, 25.000 ve üzeri açacağınız ilk e-vadeli Hesabınızın vadesi boyunca, hesabınızın 3 katına kadar, Hazine İhalelerine hiçbir komisyon ödemeden katılma imkanına kavuşacaksınız.

Açıklanan faiz oranları brüt faizdir.

AVANTAJLAR BİTMEDİ!!!!

İnternet bağlantınız olmadığında da 0850 222 0 724 AloŞubem’den arayıp 4 No’lu menüyü tuşlayarak, e-vadeli hesap açabilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan yararlanabilmek için WebŞubem müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer WebŞubem müşterimiz değilseniz en yakın VakıfBank Şubesi'ne başvurarak, fırsatlardan yararlanıp ayrıcalığınızın keyfini yaşayın...

e-vadeli Faiz Oranlarını Görmek İçin Tıklayınız.

* Vadeli Hesaplardan vadesinden önce çekilen miktara vadesiz hesaplara uygulanan faiz oranları uygulanır.

VakıfBank Depremzedelerin Kredilerini Yeniden Yapılandırıyor

VakıfBank, Van ve çevresinde meydana gelen depremden zarar gören tüm bireysel ve ticari müşterilerinin kredilerini, ilave faiz almadan, 3 ay erteleme ve 60 aya kadar yeniden yapılandırma imkanı sağlıyor.


VakıfBank, 23 Ekim 2011, Pazar günü Van ve çevresinde meydana gelen deprem felaketinde zarar gören tüm bireysel ve ticari müşterilerinin kredilerini yeniden yapılandırıyor. Bankadan yapılan açıklamada, “Van Merkez ve İpekyolu şubelerinden kredi kullanan bireysel ve ticari kredi müşterilerimizin kredileri, mağdur oldukları doğal felaket şartları içerisinde ödenebilir hale getirilmesi amacıyla yeniden yapılandırılmaktadır. Buna göre, ticari ve bireysel krediler 3 ay ödemesiz dönem olmak üzere, mevcut kredilerin kapatma bakiyesi üzerinden ve gecikme faizi uygulanmaksızın azami 60 ay vadeyle yeniden yapılandırılmaktadır” ifadeleri yer aldı.


Açıklamada, Van ve çevresinde meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımızın bankacılık işlemlerini yerine getirebilmeleri için VakıfBank şubeleri ve ATM cihazlarının kesintisiz olarak hizmet verdiği ve bankacılık işlemlerinde vatandaşlarımıza her türlü kolaylığın sağlandığı belirtildi.


Van ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yardım kampanyası başlatıldığı ve bağış hesaplarının açıldığının altı çizilen açıklamada, “VakıfBank ailesi olarak, Van ve çevresinde yaşanan deprem sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz” ifadeleri yer aldı.

İnternet Bankacılığı’nda Tek Kullanımlık Şifre İçin Yeni Bir Seçenek: Cep Şifre

Cep Şifre

Cep Şifre Nedir?

Cep Şifre, VakıfBank’ın müşterilerine sunduğu tek kullanımlık şifre seçeneklerinden biridir. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama üzerinden tek kullanımlık şifre üretmenizi sağlar. Şifre üretmek ücretsizdir.

Cep Şifre Uygulaması Nasıl Yüklenir?

İnternet Bankacılığın’da Güvenlik | Güvenlik Araçları | Cep Şifre Başvuru / Yükleme sayfasında belirtilen adımları takip ederek Cep Şifre uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Cep Şifre Uygulaması Nasıl Aktive Edilir?

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra İnternet Bankacılığın’da Güvenlik | Güvenlik Araçları | Cep Şifre Aktivasyon sayfasında belirtilen adımları takip ederek Cep Şifre uygulamasını aktive edebilirsiniz. Aktivasyon işlemi için İnternet Bankacılığı ekranında görünen Cep Şifre seri numaranızı ve aktivasyon kodlarınızı cep telefonunuzdaki Aktivasyon menüsüne sırasıyla girmeniz ve daha sonra telefonunuzdaki yönlendirmeleri takip ederek 6 haneli PİN kodunuzu belirlemeniz gerekmektedir. Bu PİN kodu Cep Şifreyi her kullanmak istediğinizde size sorulacaktır. PİN kodunuzu belirledikten sonra ekrana gelen ilk şifreyi İnternet Bankacılığın’a yazmanız istenecektir. Aktivasyon işleminiz tamamlandığında İnternet Bankacılığın’a giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemleri Cep Şifre ile yapmanız gerekecektir. Cep Şifre yükleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirir ancak herhangi bir sebepten ötürü aktivasyon işlemini tamamlamamış iseniz aktivasyon işleminizi daha sonra da yapabilirsiniz.

Cep Şifre Nasıl Kullanılır?

Cep Şifreyi her kullanışınızda, uygulamayı çalıştırabilmek için yükleme sırasında belirlediğiniz Cep Şifre PİN kodunu girmeniz gerekmektedir. Cep Şifre uygulamasında “Şifre Üret” seçeneğini seçtiğinizde sizden 6 haneli PİN kodunuzu girmeniz istenecektir. PİN kodunuzu başarıyla girdikten sonra üretilen 6 haneli tek kullanımlık şifreniz, 30 saniye boyunca cep telefonunuzun ekranında gösterilecektir.

Cep Şifre İşlem İmzalama Nedir?

Cep Şifre kullanımdayken, belirleyeceğiniz alt limit üstündeki para transfer işlemleriniz ( Havale / EFT ) için işlem imzalamayı İnternet Bankacılığın’da Güvenlik | Güvenlik Araçları | Cep Şifre İşlem İmzalama adımı ile aktive edebilirsiniz. İşlem tutarını ve İnternet Bankacılığın’da gösterilen işlem kodunu Cep Şifre uygulamasındaki İmzala menüsüne girerek başka bir işlemde kullanılması mümkün olmayan işleminize özel tek kullanımlık şifrenizi üretebilirsiniz.

Cep Şifre Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cep Şifre, açılış şifresi (PİN) korumalıdır. PİN ile çalışır ve bu şifre olmadan sizden başka kimse şifre üretemez. Ürettiği 6 haneli şifreler tek kullanımlıktır. Cep Şifre PİN kodunu 3. şahısların tahmin edemeyeceği şekilde belirlemek, korumak ve Cep Şifreyi müşteri haricindeki bir kimsenin kullanmaması müşterinin sorumluluğundadır.
PİN kodu, şifre ve parolalar Bankamız çalışanları dâhil hiç kimseyle paylaşılmamalı ve yazılı olarak saklanmamalıdır.
Cep Şifre uygulaması çalıştırılırken PİN kodu 5 kez hatalı girilirse, uygulama kilitlenir ve çalışmaz. PİN kodu kilitlendiğinde ya da unutulduğunda İnternet Şubesi giriş sayfamızda bulunan Şifre Al uygulaması kullanılarak aktivasyon yapılması gerekmektedir.
İnternet Bankacılığın’da Cep Şifrenizi üst üste hatalı girmeniz durumunda İnternet Bankacılığı erişiminiz bloke olur. Bu durumda Şifre Al ile veya 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığın’dan blokenizi açabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.
Üst üste çok sayıda Cep Şifre üretip hiçbirini kullanmamanız durumunda Cep Şifreniz uyumunu kaybeder. Bu durumda 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığın’ı arayarak Cep Şifre için uyum işlemi yapabilirsiniz.
Cep Şifreyi cep telefonunuza yükledikten sonra; telefonunuzun kaybedilmesi, çalınması veya 3. şahısların eline geçmesi ihtimaline karşı güvenliğiniz için hemen 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığın’ı arayarak gerekli güvenlik önlemlerini aldırmanız gerekmektedir.

1. Uygulamayı nereden indirebilirim?

iPhone kullanıyorsanız uygulamayı Apple Market’ten, Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız Android Market'ten indirebilirsiniz. Diğer telefon modelleri için Cep Şifre uygulamasını WebŞubem’de Güvenlik | Güvenlik Araçları | Cep Şifre Başvuru / Yükleme sayfasındaki “Cep telefonuma SMS ile gönderilecek linke tıklayarak Cep Şifre yüklemek istiyorum.” yükleme şeklini seçerek uygulama linkini SMS olarak alabilirsiniz. SMS’in 3 dakika içerisinde telefonunuza gelmemesi durumunda “Yeni SMS Gönder” tuşunu tıklayarak tekrar SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Gelen link ile Cep Şifre uygulamasını yüklerken sorun yaşıyorsanız;


Bankamız sisteminde cep telefon numaranızın kayıtlı olup olmadığını,


Cep telefonunuzun WAP ayarlarının yapılmış olduğunu,


Cep telefonunuzun Java uygulamalarını desteklediğini ve telefonunuzda Java güncel yazılımının yüklü olduğunu
kontrol ediniz. WAP ayarları için detaylı bilgiyi operatörünüz ile irtibata geçerek alabilirsiniz.

2. Blackberry marka telefonum var. Uygulama linkini içeren SMS gelmiyor?

Blackberry cihazlarda SMS linki mesajını telefonunuzun metin mesaj kutusundan değil, mesajlar klasöründen kontrol edebilirsiniz.

3. Cep Şifre linki cep telefonuma gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Sistemimizde kayıtlı cep telefonu numaranızın güncel olduğundan emin olunuz. Numaranız doğru ise telefonunuzun wap push mesaj alımını desteklediğini, mesaj kutunuzun dolu olup olmadığını ve kapsama alanı içinde olup olmadığınızı kontrol ediniz. Gerekirse operatörünüze başvurunuz.

4. Cep Şifreyi destekleyen telefon modelleri nelerdir?

Cep Şifre'yi cep telefonunuza yükleyebilmek için telefonunuzun Java uygulamalarını desteklemesi ve güncel yazılımının yüklü olması veya iOS ya da Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip olmanız gerekmektedir. Destekleyen telefon modellerini görmek için tıklayınız.

5. Telefon değişikliği durumunda ne yapılması gerekir?

Telefon değişikliği durumunda Cep Şifre uygulamasını yeniden aktifleştirmek gerekmektedir. Yeni telefonunuz Cep Şifre'yi desteklemiyorsa İnternet Bankacılığın'a girebilmek için Cep Şifre'yi kullanıma kapatmanız gerekmektedir. Bu işlemi 0850 222 0724 Telefon Bankacılığın'dan gerçekleştirebilirsiniz.

6. Operatör veya Sim Kart değişikliği durumunda ne yapılması gerekir?

Uygulama operatör bağımsız olarak çalışmakta olup operatör ya da sim kart değiştirilmesi uygulamanın çalışmasını etkilemeyecektir.

7. Cep Şifre uygulamasını yüklemek ve şifre üretmek ücretli midir?

Cep Şifre uygulamasını telefona indirmek ve cep şifre üretmek ücretsizdir. Sadece, telefona yükleme işleminde bazı marka telefonların bazı modellerinde Uygulama Yöneticisi içindeki ayarlarda çevirim içi sertifika kontrolü açık olduğunda uygulamanın içerisindeki sertifikayı doğrulamak için telefon, uygulamadan bağımsız olarak başka adrese gitmekte olup bu nedenle ücret yansıyabilmektedir. Sorunun çözümü için cep telefonunuzun “çevrim içi sertifika kontrolü:Kapalı” olduğu kontrol edilmelidir. Belirtilen ayarların yapılması durumunda Cep Şifre uygulaması ücretsiz olarak yüklenebilir.

8. Cep Şifre uygulamasını tamamen devre dışı bırakmak için ne yapmalıyım?

Cep Şifre uygulamasını tamamen devre dışı bırakmak için ise 0850 222 0724 Telefon Bankacılığın'ı arayabilirsiniz. Kullanıma kapatılan Cep Şifre'yi yeniden aktive etmek için İnternet Bankacılığı Güvenlik | Güvenlik Araçları | Cep Şifre Başvuru / Yükleme adımını kullanabilirsiniz.

9. Cep Şifreyi geçici olarak kullanmak istemiyorsam ne yapmalıyım?

Herhangi bir sebepten dolayı Cep Şifre'yi geçici olarak kullanıma kapatmak için İnternet Bankacılığın'dan Güvenlik | Güvenlik Ayarları | Giriş-İşlem Güvenliği adımından diğer tek kullanım şifre ürünlerine geçiş yapabilir veya 0850 222 0724 Telefon Bankacılığın'dan da tek kullanım şifre tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü Hesap Numarası Hakkında
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 44 üncü maddesi uyarınca yapılan kesintiler (KÜLTÜR FONU) Kamu Haznedarlığı Genel Tebliği hükümleri uyarınca, 21.08.2014 tarihinden itibaren şubemiz Emek Şubesi nezdinde açılan TR540001500158007302516512 no’lu hesaba yatırılacaktır.

VakıfBank 900. şubesini Antalya'da hizmete açtı
Türkiye genelindeki 900. şubesini Antalya Aksu’da müşterilerinin hizmetine açan VakıfBank, 2015 yılında 40 yeni şube açıp 800 yeni personel almayı planlıyor.

 Müşterilerine daha yakın olma ve tabana yayılma stratejisi doğrultusunda şube ağını genişletmeye devam eden VakıfBank, 900. şubesini Antalya Aksu’da hizmete açtı. 2014 yılında net karının yanı sıra kredi, mevduat ve toplam aktif büyümesi de sektör ortalamalarının üzerinde gerçekleşen VakıfBank, müşterilerine en hızlı çözümleri sunmak için şube açılışlarına devam ediyor.

2015 yılında 40 yeni şube


2014 yılsonu net karı 1 milyar 753 milyon TL’ye ulaşan VakıfBank, nakdi ve gayrinakdi kredi olarak Türkiye ekonomisine 133 milyar TL finansman sağladı. 2015 yılında da yatırımlarını sürdürecek olan VakıfBank, yılsonuna kadar 40 yeni şube açmayı ve yaklaşık 800 personel alımı yapmayı planlıyor.

Aydoğan: “Türkiye’ye yatırımlarımız devam edecek”


VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz ve Üyeleri ile birlikte Antalya Aksu Şubesi’nin açılışını gerçekleştiren VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “2014 yılında, mevduatımızı sektör ortalamasının üzerinde büyüterek pazar payımızı artırdık. Toplam mevduatımız yıllık %13 büyüme ile 91 milyar TL’yi aşarken, şube sayımızdaki artışa paralel olarak, mevduatımız da hızla tabana yaygınlaşmayı sürdürdü. Hizmet çeşitliliğimizi artırmak ve müşterilerimize daha yakın olmak amacıyla 900. şubemizi Antalya Aksu’da hizmete açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turizm ve tarımın yanı sıra hızla gelişen sanayisiyle de Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Antalya başta olmak üzere bölgedeki tüm müşterilerimizin yanında olmak, onlara daha iyi hizmet vermek ve en hızlı çözümleri sunmak için yatırımlarımıza devam edeceğiz.”
Kamuoyu Duyuruları