Geri Dön

Duyurular

VakıfBank 900. şubesini Antalya'da hizmete açtı
Türkiye genelindeki 900. şubesini Antalya Aksu’da müşterilerinin hizmetine açan VakıfBank, 2015 yılında 40 yeni şube açıp 800 yeni personel almayı planlıyor.

 Müşterilerine daha yakın olma ve tabana yayılma stratejisi doğrultusunda şube ağını genişletmeye devam eden VakıfBank, 900. şubesini Antalya Aksu’da hizmete açtı. 2014 yılında net karının yanı sıra kredi, mevduat ve toplam aktif büyümesi de sektör ortalamalarının üzerinde gerçekleşen VakıfBank, müşterilerine en hızlı çözümleri sunmak için şube açılışlarına devam ediyor.

2015 yılında 40 yeni şube


2014 yılsonu net karı 1 milyar 753 milyon TL’ye ulaşan VakıfBank, nakdi ve gayrinakdi kredi olarak Türkiye ekonomisine 133 milyar TL finansman sağladı. 2015 yılında da yatırımlarını sürdürecek olan VakıfBank, yılsonuna kadar 40 yeni şube açmayı ve yaklaşık 800 personel alımı yapmayı planlıyor.

Aydoğan: “Türkiye’ye yatırımlarımız devam edecek”


VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz ve Üyeleri ile birlikte Antalya Aksu Şubesi’nin açılışını gerçekleştiren VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “2014 yılında, mevduatımızı sektör ortalamasının üzerinde büyüterek pazar payımızı artırdık. Toplam mevduatımız yıllık %13 büyüme ile 91 milyar TL’yi aşarken, şube sayımızdaki artışa paralel olarak, mevduatımız da hızla tabana yaygınlaşmayı sürdürdü. Hizmet çeşitliliğimizi artırmak ve müşterilerimize daha yakın olmak amacıyla 900. şubemizi Antalya Aksu’da hizmete açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turizm ve tarımın yanı sıra hızla gelişen sanayisiyle de Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Antalya başta olmak üzere bölgedeki tüm müşterilerimizin yanında olmak, onlara daha iyi hizmet vermek ve en hızlı çözümleri sunmak için yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü Hesap Numarası Hakkında
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 44 üncü maddesi uyarınca yapılan kesintiler (KÜLTÜR FONU) Kamu Haznedarlığı Genel Tebliği hükümleri uyarınca, 21.08.2014 tarihinden itibaren şubemiz Emek Şubesi nezdinde açılan TR540001500158007302516512 no’lu hesaba yatırılacaktır.

İMKB’de Cari Fiyatlardaki Emir Düzeltmelerinde Ücret Farklılaştırılması
Pay Piyasası ve GİP’te Cari Fiyat Seviyesindeki Emir İptali, Fiyat Kötüleştirme ve Miktar Azaltmalara İlişkin Ücretlerin Farklılaştırılması Hk.


Pay Piyasası ve Gelişen İşletmeler Piyasası’nda emir iptali, emir miktarını azaltma ve emir fiyatını kötüleştirme uygulamaları cari (en iyi alış veya satış) fiyat kademelerindeki emirler üzerinde yapıldığında yüz binde 1, cari fiyat kademelerinden farklı fiyat kademelerindeki emirler üzerinde yapıldığında ise milyonda 2,5 oranında ücretlendirilmektedir.
Borsamız Yönetim Kurulu’nun 07/06/2012 tarihli 1482 sayılı toplantısında alınan ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun 05/11/2012 tarihli ve 37/1192 sayılı toplantısında onaylanan kararlar doğrultusunda, cari fiyat kademesinde yer alan emirlerde emir iptali, emir miktarını azaltma ve emir fiyatını kötüleştirme uygulamalarına üç aşamalı ücretlendirme modeli getirilmiştir.
Yeni ücret düzenlemesi,Pay Piyasası ve Gelişen İşletmeler Piyasası’nda 03/12/2012 tarihinden başlayarak yürürlüğe girecektir.

İMKB tarafından yayınlanan Emir İptal Düzenlemesi ile ilgili 409 sayılı Genelge için tıklayınız

VakıfBank Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu’nu Satışa Çıkarıyor.

B TİPİ KISA VADELİ TAHVİL VE BONO FONU (11.FON)

Portföyünün en az %51'i devamlı olarak kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçlarından oluşan yatırım fonudur.

Fonun Yatırım Stratejisi Nedir?

Fon portföyünün en az %51'inin devamlı olarak kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçlarına yatırılması ve portföyün aylık ortalama vadesi en az 25 en fazla 90 gün olacak şekilde oluşturulması planlanmıştır. Fon portföyü aylık ağırlıklı ortalama vadesinin en fazla 90 gün olarak sınırlandırılması ile faizlerdeki ani yükseliş karşısında geri fiyat uygulamasının fon birim pay fiyatlarında oluşturabileceği riskli durumun en aza indirmesi ve yatırımcıya istikrarlı bir getiri sağlanması hedeflenmektedir.

Hangi Tip Yatırımcılar İçin Uygundur?


Fona giriş ve çıkışların günlük yapılabiliyor olması nedeniyle; hem likit kalmak hem de Kamu ve Özel sektör borçlanma araçlarına yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımız için uygundur.

Alım - Saatleri Nasıldır?

Saat 18.00'den önce verilen alım ve satım talimatları o gün için belirlenen fiyattan gerçekleşir. Saat 18.00'den sonra ve tatil günlerinde verilen alış talimatları bir sonraki iş günü için belirlenen fiyattan, satım talimatları ise o günkü fiyattan gerçekleşir ve hesaba yatırılır.
Bu Fonda Vergilendirme Nasıldır?
Katılma Belgelerinin fona iadesinden elde edilen gelir üzerinden ilk giren ilk çıkar (FİFO) yöntemine göre %10 stopaj kesilir.

Nasıl ve Nereden Alınır?

100 pay ve katları şeklinde, tüm VakıfBank Şubeleri'nden, Yatırım Merkezlerinden, İnternet Bankacılığı ve 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığın'dan, VakıfBank ATM'lerinden alabilirsiniz.

Sirküler için tıklayınız.
olmalı.

İzahname için tıklayınız.
olmalı.