Geri Dön

Like Card

Like Card VakıfBank’ın üniversite öğrencilerine yönelik sunduğu yeni ürünüdür. Like Card, tam gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Gençler bu kartla, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve alışveriş yaparken kendilerine özel fırsatlardan yararlanabilirler. Ayrıca, karta yapılan her alışverişte çekiliş hakkı kazanarak çok özel hediyelere sahip olma şansı yakalayabilirler.

Like Card sahipleri, VakıfBank’ın kredi kartlarına sunduğu diğer tüm fırsatlardan yararlanılabileceği gibi sadece onlar için oluşturulan özellikler ve kampanyalardan da yararlanılabilirler.
 

Likepuan


Sadece bu kart sahiplerine özel Worldpuan’a ek olarak bir de Likepuan kazanılcaktır. Kart sahipleri, her 1 TL’lik alışveriş için 1 Likepuan kazanacaklardır. Üstelik Worldpuan kazanmaya da devam edeceklerdir. Kazanılan Likepuanlar  www.likecard.com.tr web sitesinde yayınlanan çekilişlerde hediye kazanmak için kullanılacaktır.

Puanları Nasıl Kazanılır?


Tüm dünyada, Visa/ MasterCard amblemi görülen herhangi bir noktada Like Card ile alışveriş yapıldığında her 1TL'lik alışverişe 1 Likepuan kazanılmaktadır. Bunun yanında internet alışverişlerinde, şenliklerde, etkinliklerde, elektronik harcamalarında ya da doğum gününü takip eden haftalarda katlı puan kazanımı sağlanması yönünde kampanyalar yapılacaktır.

Nasıl Harcanır?


Likepuanlar sadece www.likecard.com.tr adresinde, dağıtılacak hediyeler için çekiliş hakkı olarak kullanılabilecektir. Kazanılan her Likepuan 1 çekiliş hakkı yerine geçecek ve her 1 Likepuanla hediye kazanma şansı yakalanacaktır. 

Like Card’ın tüm özelliklerini keşfetmek için www.likecard.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Başvur