E-vadeliVakıfBank’tan avantajlı faiz oranlarıyla E-vadeli Mevduat Hesabı


VakıfBank’tan TL'de %16,50'ye varan avantajlı E-vadeli mevduat faiz oranları


İNTERNET BANKACILIĞINA/MOBİL BANKACILIĞA ÖZEL VADELİ MEVDUAT HESABI : E-vadeli

7/24, şubeye gitmeden, VakıfBank İnternet Bankacılığı'nda/Mobil Bankacılık uygulamasında rekabetçi faiz oranları ile 750 güne kadar E-vadeli Mevduat Hesabı açarak yüksek faiz oranlarıyla yüksek getiri sağlayabilirsiniz.  

E-vadeli Mevduat Hesabı açmak için VakıfBank İnternet Bankacılığı'nda "Hesaplarım" menüsünden "E-vadeli Hesap Açma" alt menüsünü tıklayınız. 

E-vadeli Mevduat Hesabı açmak için VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında "Hesaplarım" menüsü “Vadeli” kısmından "E-vadeli Hesap Açma" alt menüsünü tıklayınız.

E-vadeli Hesabın Avantajları

 • Günün her saati, şubeye gitmeden, avantajlı mevduat faiz oranları ile E-vadeli hesap açabilirsiniz. 
 • Vade sonunda yenilenen E-vadeli hesabınız, cari faiz oranları ile değil, yine o anki avantajlı E-vadeli faiz oranları ile bağlanır. 
 • Hesabınıza bağlı en az bir otomatik ödeme talimatı bulunması halinde (düzenli ödeme talimatı), vadesi 30-750 gün arasında olan E-vadeli mevduatınız, internet şubemize özel ek faiz oranları ile yenilenir. 
 • Hesabınızdan vade sonu gelmeden de para çekebilir** veya hesabınızı kapatabilirsiniz. Kalan paranızın vadesi bozulmaz ve kalan miktar üzerinden hesap açılış faizini almaya devam edersiniz. 
 • Vade sonunda (temdit günü) E-vadeli hesaplarınıza, şubeye gitmeden para yatırabilirsiniz. İş günlerinde saat 14:00’e kadar yapılan para yatırma işlemlerinde, hesabınızın vade başı aynı gün, saat 14:00’ten sonra veya tatil günlerinde yapılan para yatırma işlemlerinde hesabınızın vade başı, bir sonraki iş günü olur. 
 • E-vadeli hesabınız hangi vade ile açılmışsa, aynı vade ile otomatik olarak temdit olur. 
 • E-vadeli Hesabınızın bağlı olacağı şubeyi, kendiniz seçebilirsiniz.
 • 1.000 TL, 1.000 USD VE 1.000 EURO ve üzeri miktarlarda, VakıfBank güncel E-vadeli faiz oranlarıyla E-vadeli hesap açabilirsiniz. 
 • E-vadeli hesabınızın vadesini 1 günden 750 güne kadar kendiniz belirleyebilir, esnek vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 
 • İş günlerinde saat 14.00’e kadar açılan hesabınızın vade başı aynı gün olur. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde saat kısıtı olmaksızın açılan hesapların vade başı ise bir sonraki iş günü olacaktır.
 • Saat 14.00’e kadar açılan hesabınıza aynı gün geçerli olmak üzere faiz işletilir yani hesabınız valörsüz açılır (tatil günleri hariç). 
 • Hesap açarken yapacağınız tercihe göre E-vadeli hesabınızdan elde edeceğiniz faiziniz, dönem sonunda vadesiz hesabınıza aktarılabilir veya dönem sonunda elde edeceğiniz faiz ile birlikte hesabınız temdit olabilir. 
 • 365 gün vadeli, 25.000 TL ve üzeri açacağınız ilk E-vadeli hesabınızın vadesi boyunca hesabınızın 3 katına kadar, Hazine ihalelerine hiçbir komisyon ödemeden katılabilirsiniz. 
 • Açıklanan faiz oranları, brüt faiz oranıdır. 

* Söz konusu avantaj Kobi müşterilerimizde geçerli değildir.

** Vadeli hesaplardan vadesinden önce çekilen miktara, vadesiz hesaplara uygulanan faiz oranları uygulanır.

Bilmeniz gerekenler

Avantajlar bitmedi!

İnternet bağlantınız olmadığında da 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’ni arayarak “ E-Vadeli Hesap açmak istiyorum” adımı ile E- Vadeli Hesap açabilirsiniz.


Bütün bu avantajlardan yararlanabilmek için İnternet Bankacılığı müşterisi olmanız gerekir. Eğer, İnternet Bankacılığı müşterimiz değilseniz en yakın VakıfBank Şubesi'ne başvurarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz.