Hayat Sigortası

Hayat Sigortaları, kişinin ufak tasarruflarını prim adı altında değerlendirerek yaşamında meydana gelebilecek bazı olaylarda; örneğin maluliyet durumunda kişinin kendisine, vefat durumunda ise kanuni mirasçılarına maddi destek sağlar ve emeklilik geliri elde edilecek dönemde belirli bir miktar birikim sunar. VakıfBank Özel Bankacılık ayrıcalığıyla, kendiniz ve sevdikleriniz için şimdiden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Hep Yatırım Birikimli Hayat Sigortası

Hep Yatırım Birikimli Hayat Sigortası, uzun süreli birikim yapmanın yanı sıra yaşama bağlı teminatı ile süre sonunda sigortalı hayatta ise birikime ek kazanç sağlayan birikimli hayat sigortasıdır.

Tek Primli Hep Yatırım Birikimli Sigortası

Tek Primli Hep Yatırım Sigortası, uzun süreli birikim yapmanın yanı sıra yaşama bağlı teminatı ile süre sonunda sigortalı hayatta ise birikime ek bir kazanç sağlayan ürünlerdir.

Enflasyona Endeksli Birikimli Hayat Sigortası

Enflasyona Endeksli Hayat sigortası sizin ve ailenizin geleceğini oluşabilecek risklere karşı güvence altına alan ve aynı zamanda çalışma hayatınızın sonunda kullanabileceğiniz bir birikime sahip olmanızı sağlayan bir hayat sigortasıdır.