KOBİdost Kırtasiyeci Destek Paketi

Paket kapsamı

Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren okul kırtasiyeleri, kitapevi adı altında hem kitap hem kırtasiye malzemeleri satışı yapan ana bayi ve dağıtıcılar, toptan ve perakende ticaret yapan tüm KOBİ'lerin finansal ihtiyaçları için Taksitli İşletme Kredileri, İşyeri Edindirme Kredileri, Araç Kredileri, Adatlı Kredi ürünlerimiz ile diğer ürün ve hizmetlerimiz yer almaktadır.

KOBİDOST Kırtasiyeci Destek Paketi ile

  • Vergi, SGK ödemeleri ve Bağkur ödemeleriniz,
  • Türkiye Hayat Emeklilik’ten uygun koşullarla emeklilik ve hayat sigortaları,
  • Türkiye Sigorta’dan avantajlı koşullarla uygun sigorta ürünleri,
  • Vakıf Factoring ve Vakıf Leasing işbirliğiyle factoring-leasing,
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Taksitli Ticari Kredi

İşletme ihtiyacınızın finansmanına yönelik tüm vadelerde 12 aylık periyotlar içerisinde, 4 ay ödemesiz dönemli, eşit taksit ödemeli kredi kullanabilirsiniz.

İşyeri Edindirme Kredisi

Kendi gayrimenkulünüzde mesleğinizi icra etmek istiyorsanız; çeşitli vade imkanlarıyla “İşyeri Edindirme Kredisi” ile hayalinizdeki işyerine kavuşabilirsiniz.

Makine, Teçhizat ve/veya Ekipman Alımları Kredisi

Uzun vadeli makine, teçhizat ve/veya ekipman alımlarınızın finansmanına yönelik, 1 yıla kadar ödemesiz dönemli (Anapara ödemesiz, 3 ayda bir faiz ödemeli) Yatırım Kredisi kullanabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Firma faaliyetlerinde kullanılmak üzere 0 km. veya  2. el aracın finansmanında, Ticari Araç Kredisi  veya birden fazla adette 0 km. araç alımlarında, Filo Kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca ticari araç satışı yapan, anlaşmalı markalardaki özel kredi fiyatlamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ticari Kredili Bankomat 7/24 Kredisi

Hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa dahi, her an ödemelerde kullanabileceğiniz kredili hesap olan Bankomat 7/24 Kredisi’ni, size özel faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı

Size ve çalışanlarınıza bağımsız ve farklı limitlere sahip, yapılacak alışverişlerinizi kontrol altına alabileceğiniz BusinessCard alabilirsiniz.

Spot / Rotatif Krediler

İsterseniz, firmanızın  kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi  tutarı, vade ve faiz oranı, kullandırım tarihinde belirlenen Spot Kredi ya da belirli bir vade içermeyen, nakit akışınıza göre kredinizi vadesinden önce kısmen veya tamamen  kapatabilme, faizini 3’er aylık dönem sonlarında ödeme imkanı sağlayan Rotatif Kredi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya YP Teminat Mektupları’nı, geniş şube ağımız sayesinde size en yakın şubemizden alabilirsiniz.

Çek Kullanımı

Müşteri çeklerinizin muhasebe sisteminize girişini ve akıbet bilgilerinin elektronik ortamda takibini sağlayan “Çek Entegrasyonu”ndan yararlanabilir;

Takastan sorulan çek hesabınızla ilgili SMS hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dış Ticaret Paketi

İthalat ve ihracat yapıyorsanız, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 farklı dış ticaret ürünü geliştirdik. Bu ürünlerde avantajlı kur ve komisyon, parite işlemleri, alıcının hesabına aynı gün içinde transfer, gümrük vergisi ödemelerini kolaylaştıran Gümkart, ilave faiz indirimleri gibi dış ticarette sizlere fark yaratacak avantajlarımız var.

Gümkart

VakıfBank Gümkart ile gümrük sahasında nakit para taşıma riskinden kurtularak tüm ödemelerinizi, tek bir kartla daha güvenli ve hızlı yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Gümkart ile bankaya gitmeden, internette ödeme yapmadan yada gümrüğe dekont iletmeden gümrük vergisi ödeyebilirsiniz.

Toplu Ödeme Sistemi

EFT/Havale ile yapılan ödemeler ve  maaş  ödemelerinize muhasebe entegrasyonu sağlayabilir ve bankaya ayrı bir talimat vermenize gerek kalmadan Toplu Ödeme Sistemi’nden yararlanarak günlük hesap hareketlerinizi elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Mal ve hizmet satışı sonrası bayi veya müşterilerinizden olan alacaklarınızın, vadesinde hesabınıza transfer edilmesini sağlayan Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nden faydalanabilirsiniz.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebildiğiniz, size uygun komisyon ya da bloke oranları ile “POS Cihazı”, “Sanal POS” veya “Mobil POS” alabilirsiniz.

Otomatik / Düzenli Ödeme

Elektrik, telefon, su, doğalgaz vb. hizmetleri veren kurumların faturalarının, bankamız üzerinden ödenmesini sağlayabilir ve hesabınız kredilendirilmişse, hesapta yeterli bakiye olmasa dahi ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Hemen Başvur