Maaş Ödemeleri

Çalışanlarınızın maaş ödemelerini VakıfBank Maaş Ödeme Sistemi’yle yapın, her ay düzenli olarak çalışanlarınızın maaşları hesaplarına otomatik yatsın.

Maaşını VakıfBank Maaş Ödeme Sistemi aracılığıyla alan çalışanların sahip olacağı avantajlar nelerdir?

  • VakıfBank ATM, Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi kanalları aracılığıyla tüm Bankacılık işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilirler.
  • Kredi kartlarını yıllık aidat ücreti ödemeden kullanabilirler. (MilPlus Kredi Kartları ve bunlara ait Ek Kartlar ile mevcut Bankamız kartlarının önceki yıla ait kart ücretleri hariç olmak üzere)
  • Maaş hesaplarını kullanarak İnternet Bankacılığı aracılığıyla bir ay içerisinde, en fazla bir aylık maaş tutarları kadar yapacakları günlük havale ve günlük EFT işlemlerini masrafsız olarak gerçekleştirebilirler.
  • Bankomat 7/24 maaş kartlarını (maaş hesaplarını) kullanarak Bankamız ATM’leri aracılığıyla bir ay içerisinde, en fazla bir aylık maaş tutarları kadar yapacakları günlük havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler.
  • Maaş hesaplarından Hesap İşletim Ücreti alınmamaktadır.
  • Hesaplarına otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmadan fatura ve düzenli ödemeleri ücretsiz, kolayca gerçekleştirebilirler.

Kampanya kapsamında maaş ödemesini Bankamıza getiren işletmelere Halden Anlayan Tarifelerden 12 aylık Nette Mini Tarife ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

İşletmelerin 12 aylık nette mini tarifeden ücretsiz yararlanabilmeleri için Businesscard, Kredili Mevduat Hesabı ve en az 2 adet Düzenli Ödeme ürünlerine sahip olmaları gerekmektedir.

Nette Mini Tarife avantajlarına ulaşmak için tıklayınız.

Size en yakın VakıfBank Şubesi için tıklayınız.