Bireysel Findeks Paketleri

Tüm Kampanyalar

Findeks Paketleri ile Finansal durumunu hızlı ve kolayca öğren!

Findeks Gold Danışmanlık ve Premium Paketleri ile 12 ay boyunca Findeks kredi notunuzu öğrenebilir, kredi notunuzu yükseltmek için danışmanlık alabilir, kredi kartı ve ek hesabınıza ait limit ve borç detaylarını mail alabilir, risklerinizi en aza indirebilirsiniz.

Findeks Paketleri’nin içerdiği bilgiler nelerdir?

  • Findeks Kredi Notu

Findeks Kredi Notu, uzun yıllardan beri Bankaların kredi kararı verirken baktıkları önemli bir referans notudur. Bankalar dışında; diğer finansal kurumlar, reel sektör ve bireylerin referans aldıkları finansal bir karnedir.

  • Notlu Risk Raporu

Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilerine ilişkin ödeme geçmişini gösteren rapordur. Bu rapor oluşturulurken ülkemizdeki tüm bankalar ve diğer finans kuruluşlarından alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verileri kullanılır.

  • Not Danışmanım

Gelişmiş bir hesaplama algoritmasına sahip olan Findeks Kredi Notu her türlü finansal değişimden etkilenir. Not Danışmanım Hizmeti ile bu değişimlere nasıl müdahale edileceği ve kontrol altında tutulabileceği konusunda uzman danışmanlarımızdan kişiye özel öneriler alınabilir.

  • Takipçi

Kimlik, İletişim ve Finansal bilgilerin tüm dünyada, internet ortamında düzenli olarak taranması ve bulunması halinde SMS ve e-posta yoluyla haber verilmesi hizmetidir.

  • Uyarı Hizmeti

Finansal durum göstergeleri olan kredi, kredi kartı ve ek hesabına ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri ve yeni başvuruları ileten hizmettir. Bu değişiklikler, belirlenen kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla bildirilir.

 

Gold Danışmanlık Paketi'nin İçeriği Paket Fiyatı
Yılda 12 adet Notlu Risk Raporu10,08 TL + KDV / Ay

Yılda 12 adet İzleme
Yılda 12 adet Uyarı Hizmeti
Yılda 3 adet Not Danışmanım


Premium Paketi'nin İçeriği Paket Fiyatı
Yılda 12 adet Notlu Risk Raporu18,75 TL + KDV / Ay

Yılda 12 adet İzleme
Yılda 12 adet Uyarı Hizmeti
Yılda 3 adet Not Danışmanım
Yılda 12 adet Takipçi