Esnaf Candır Hesaplı POS

Tüm Kampanyalar

Satışlarını kredi kartı ve banka kartı ile gerçekleştiren esnafımızı avantajlı POS komisyon oranlarından yararlandırmak için Esnaf Candır Hesaplı POS Kampanyası oluşturulmuştur. Kampanya ile; taksitli ve tek ödeme işlem yapmaya olan sağlayan 4.000 TL ve 12.000 TL’lik aylık ciro limitli Hesaplı POS Paket ücretleri, tüm esnafımıza %50 indirim ile sunulmaktadır.

Hesaplı POS Paketlerinden aylık ciro limitine uygun olan paketi seçen esnafımız, aylık sabit bir ücret karşılığında POS giderlerini önceden belirleyebilecektir.

%50 İndirimli Hesaplı Pos Paketlerinden Faydalanan Müşterilere VakıfBank’ta Masraf Yok!

Esnaf Candır Hesaplı POS Kampanyasından faydalanan işletmeler, Hesaplı POS Paketlerini %50 indirimli kullanmanın yanı sıra, yıllık bedeli 720 TL olan Nette Maksi Tarife’ye de 1 yıl boyunca ücretsiz sahip olacaklardır.

Tanımlanacak olan ücretsiz Nette Maksi Tarife ile müşterilerimiz, 12 ay boyunca hesap işletim ücreti muafiyeti, İnternet Bankacılığı üzerinden ücretsiz EFT ve Havale işlemi ve ATM üzerinden ücretsiz Havale işlemi gerçekleştirme imkânına sahip olacaktır. Ayrıca, değerli kağıt bedeli ve çek istihbarat masrafı hariç 1 adet 10’luk çek karnesi de müşterilerimize ücretsiz sunulacaktır.

Esnaf Candır Hesaplı POS Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm esnafımızı en yakın VakıfBank Şubesine bekleriz.

İndirimli Hesaplı POS Paket ücretleri için tıklayınız.

Bankamız gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Esnaf Candır Hesaplı POS Kampanyasından yalnızca Bankamız ile ilk kez üye işyeri (POS) çalışması yapacak işletmeler faydalanabilecektir. Kampanyalı POS Paketlerinden birini alan müşterilere Nette Maksi Tarife, 1 yıl boyunca Hesaplı POS’u kullanma taahhüdü karşılığında ücretsiz tanımlanacak olup taahhüdünü gerçekleştirmeyen müşterilerin tarifesi Bankaca resen iptal edilecektir. Nette Maksi Tarife ile her ay İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden 30 adet Havale ve 10 adet EFT işlemi, ATM üzerinden 10 adet Havale işlemi ücretsiz gerçekleştirilecek ve 12 ay boyunca hesap işletim ücreti muafiyeti verilecektir. Ayrıca Banka uygun gördüğü hallerde krediden yararlanan müşterilere 1 adet 10’luk çek karnesini ücretsiz verebilecektir. Çek karnesi değerli dağıt bedeli ve istihbarat masrafı müşteriler tarafından karşılanacaktır.