Ekonomiye Destek Paketi

Tüm Kampanyalar


Değerli Müşterilerimiz,


Ticari Kredilerinizi 3 Ay Öteleyebilirsiniz.

Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye aldığımız Ekonomiye Destek Paketi kapsamında talebiniz doğrultusunda kredinizin taksitlerini (Taksitli Kredi, Spot Kredi, Rotatif Kredi, Ek Hesap, Business Kredi Kartı) 3 ay sonraya öteleyebilirsiniz.

Taksitli Krediler; 23.03.2020 tarihinden önce kullandığınız taksitli kredilerinizin (Ticari Taksitli Ek Hesap ürünleri dahil) 30.06.2020 tarihine kadar olan anapara/faiz/taksit ödemeleri, kredinin mevcut faiz oranı üzerinden 3 aya kadar ötelenecektir.

Spot Krediler; 23.03.2020 tarihinden önce kullandığınız spot kredileriniz (ara dönem faiz ödemeli olan spot krediler dahil) vade sonunun, azami 30.06.2020 olması şartıyla, kredinin mevcut faiz oranı üzerinden 90 güne kadar uzatılacaktır.

Rotatif Krediler; 23.03.2020 tarihinden önce kullandığınız rotatif kredilerinizin, 31.03.2020 faiz tahakkuk dönemi (ara dönemli tahakkuk edecek olan rotatif kredileriniz dahil) ve vade sonu gelenler için de anaparası, kredinin mevcut faiz oranı üzerinden 30.06.2020 tarihine ötelenecektir.

Teminat Mektupları; teminat mektuplarınızın komisyon ödemeleri, mevcut komisyon oranı/gayrinakdi dönem ücreti üzerinden 3 ay ötelenecektir.

Business Kredi Kartı ve Ek hesaplarda; müşterilerimiz ekstre borcu ve faiz tahakkukunu uygun faiz oranları ile 3 ay öteleyebilecektir.

Ticari Krediler Öteleme Talebi Hangi Kanallardan yapılır?

  • Şubelerimizden öteleme talebinizi iletebilirsiniz.
  • Pek yakında İnternet/Mobil kanalı ile öteleme talebinizi iletebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.