VakıfBank Ticari Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde!

Tüm Kampanyalar


Bankamız Ticari İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm Ticari/Kobi/Kurumsal müşterilerimiz, uygulamayı cihazlarına yükleyip gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Ticari Mobil Bankacılığı kullanabilirler.

Mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan seçim yaparak veya QR kodu okutarak VakıfBank Ticari Mobil Bankacılık uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

VakıfBank Ticari Mobil Bankacılığın kişiselleştirilebilen menüsü ve yetki yapısı ile kullanıcılara işlem girişi, müşterek, münferit onay yetkileri verilebilmekte, her işlem ve her hesap için kullanıcı ve limit bazında ayrı ayrı yetkilendirme yapılabilmektedir.

Yetki yapısı çerçevesinde;

  • İstenen sayıda alt kullanıcı tanımlayabilirsiniz.
  • İşlem grubu bazında farklı tutarlar ve limitler için yetkilendirme yapabilirsiniz.
  • Çoklu onay yetkisi tanımlayabilirsiniz.
  • Farklı firmaların dilediklerinde birbirlerinin hesaplarından görüntüleme yapmasını sağlayabilirsiniz.

VakıfBank Ticari Mobil ile mekan ve zaman sınırlaması olmadan firmanızın tüm işlemlerine onay verebilirsiniz.

Ticari Mobil Bankacılık aktivasyon işlemi tamamlandığında Bankamız yeni güvenlik ürünü olan Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza kullanmaya başladığınızda tek kullanımlık şifre tercihiniz değişecek, İnternet Bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde artık Cep İmza üzerinden onay vermeniz yeterli olacaktır.

VakıfBank Ticari Mobil Bankacılığını kullanabilmeniz için cihazınızdaki işletim sistemlerinin aşağıda belirtildiği gibi olması gerekmektedir.

IOS 11 ve Üzeri

Mobil bankacılık android

Android 4.4 ve Üzeri