Avukatlara Özel Kredi

Tüm KampanyalarAvukatlarımızın hayatını kolaylaştıran kredi VakıfBank’ta.


Kredinin Özellikleri Tablosu:


Kredi Adı Limit Vade (Ay) Ödemesiz Dönem Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Hayat Sigortası
Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi 3.000 TL- 125.000 TL 3-36 Maksimum 3 Ay %1,53 %0.5 +BSMV Var
Yeni Avukatlara Özel İhtiyaç Kredisi* Maksimum 20.000 TL'ye kadar kişinin KKB ödeme performansına göre belirlenir 3-36 Maksimum 9 Ay %1,53'den* başlamaktadır %0.5 +BSMV Var

*Mesleğe yeni başlamış olmak veya 1 yıllık avukatlık yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında gelir belgesi talep edilmeyecektir. Görev yapılan sürenin teyidi için bağlı olunan Baro'dan yazı alınacaktır. KKB notu 0-1.250 arasında olanlara azami 15.000 TL limit, KKB notu 1.250’den büyük olanlara azami 20.000 TL limit verilebilecektir. Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,53’ten başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.


Örnek Hesaplama Tablosu (Eşit Taksitli)


AVUKATLARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI
Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)**
Kredi Tutarı Vade(Ay) Faiz Oranı (Aylık)*** Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
10.000 TL 36 Ay % 1.53 382,08 TL 50 TL %24,8751

*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

**Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil olup sigorta tutarları dahil edilmemiştir. 10.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 77,87 TL’dir. Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

***Belirtilen faiz oranı kredi açılış günü ile aynı gün Bankamız aracılığıyla sigorta yaptırılması, asgari bir maaş tutarında Ek Hesap açılması durumunda geçerli olacaktır.

Detaylı bilgi için size en yakın Şubemize başvurabilirsiniz.Findeks Kredi Notunuzu İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil’den “Başvurular-Findeks Risk Raporu-Findeks Risk Raporu Alma” menüsüne girerek veya Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.


Findeks Kredi Notu nedir? tıklayınız.


Kredi notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

  • VakıfBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.
  • VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler.
  • Bankamız gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Banka, kredi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir bilgileri, skorlama, teminat vb. unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini uygun görmeme hakkını saklı tutar.
  • VakıfBank kampanya koşullarında, kredi politikaları kapsamında müşteri bazlı değişiklikler yapabilir.