Normalleşme Sürecinde Yeni Kredi Paketleri VakıfBank'ta

Tüm Kampanyalar


Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketleri

Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz firmaları öğrenmek için tıklayınız.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır.

Kredinin Özellikleri

 • 3.000-30.000 TL’ye kadar
 • Azami 36 ay vade

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı Taksit Tutarı (TL)  Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000  36 Ay %1,14 353,63 %18,1469

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Sigorta primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.


Faturalı Tüketici Kredisi

Kredi anlaşması bulunmayan, yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır. 

Kredinin Özellikleri

 • 3.000-30.000 TL’ye kadar
 • Azami 36 ay vade

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı Taksit Tutarı (TL)  Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000  36 Ay %1,44 375,40 %23,2915

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Sigorta primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

 • Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.
 • VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Tatil Destek Kredi Paketi

Krediden kimler faydalanabilir?

Maaş ödemesini Bankamızdan alan çalışan ve emekli müşterilerimiz ile Bankamızdan BES* yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterilerimiz Tatil Destek Kredisinden faydalanabilir.

*Otomatik katılım sistemi aracılığıyla BES yaptırmış müşteriler kapsam dışında olacaktır.

Tatil Destek Kredisine nasıl başvurabilirim?

Tatil Destek Kredisine başvurunuzu anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesinden yurtiçi konaklama hizmeti satın alırken yapabilirsiniz. Seyahat acentesinden yapacağınız kredi başvurusu sırasında; maaş aldığınız bankayı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmelisiniz.

Başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza ön onay verilecektir.

Anlaşmalı firmalar: JOLLY TUR, ETS TUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ, TOURİSTİCA,TATİLSEPETİ.Tatil Destek Kredisini nasıl kullanabilirim?

Kredi başvurusunun olumlu bulunması durumunda tarafınıza sms veya mobil bildirim ile bilgilendirme yapılacaktır. Başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde VakıfBank Mobil ya da internet bankacılığından sunulan hazır kredi teklifine onay vererek kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Ya da size en yakın şubemize başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi;

 • VakıfBank Mobil’den Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilirsiniz.
 • İnternet Bankacılığı’ndan Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilirsiniz.

VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi iseniz;

İnternet bankacılığına hemen giriş yapmak için tıklayınız.

Ayrıca www.vakifbank.com.tr web sitemizde sağ üstte yer alan İnternet Bankacılığı’na tıklayarak açılan giriş sayfasına müşteri veya TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet şifrenizi hatırlamıyorsanız hemen almak için tıklayınız.

VakıfBank Mobil İçin;

Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerinden VakıfBank Mobil’i indirerek, müşteri veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız hemen almak için tıklayınız.

Kredinin Özellikleri

 • Tatil Destek Kredisi anlaşmalı seyahat acentelerinden yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerde geçerlidir.
 • Konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL'ye kadar kredi kullanılabilir. Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.
 • 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere toplam vade 36 aydır.
 • Tatil Destek Kredisi kapsamında; ödeme planında yer alan 1. taksit tutarı acente tarafından, 2. taksit tutarı Bankamızdan karşılanacaktır.

Örnek Ödeme Tablosu (6 ay ödemesiz dönemli)

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Taksit Tutarı  Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000  6+30 Ay %1,34 52,50 TL 455,15 TL %19,9437

Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir. Tatil Destek Kredi Paketi’nin 1. ve 2. taksitleri banka ve ilgili firma tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9. aydan itibaren başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %1,03 oranına denk gelmektedir.

 • Detaylı bilgi için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.
 • VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ayrıca Bankamızla Tatil Destek Kredi Paketi kapsamında anlaşmalı olan turizm sektöründeki üye işyerlerinde kredi kartı ile yapılan 15 taksitli işlemlerde 3 ay ödemesiz dönem hakkı sunulacaktır. Ticari kredi kartları kampanya kapsamı dışındadır.

Kredi kartları kampanyasına dahil firmalar; Ets, Gezinomi, Tatil.com, Jolly, TatilBudur, Touristica, TatilSepeti.com ve Pronto Tour.