Gümüş HesabıGümüş Hesabı VakıfBank’ta sizi bekliyor

Gümüşü nereden, nasıl alabilirim sorularınız VakıfBank ile son buluyor. Şimdi siz de VakıfBank Gümüş Hesabı ile tanışın, birikimleriniz değerine değer katsın.

Hesabın özellikleri

  • Gümüş Hesabı, bir vadesiz gümüş depo hesabıdır.
  • Gümüş işlemleriniz 1000/1000 saflıktaki 1 gram gümüş değeri üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • Gümüş alım/satım işlemlerini en az 0,01 gram olmak üzere TL hesaplarının yanı sıra USD, EUR ve GBP döviz cinsi hesapları karşılığında da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gümüş Hesabı, faizsiz bir yatırım aracıdır. Gümüş değer kazandıkça, sizin de birikimleriniz değerlenir.
  • Gümüş alım/satım işlemlerinizi Bankamız aracılığıyla masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gümüş Hesabı ile gümüşlerinizi, çalınma riski olmadan ve işçilik kaybı taşımadan hesabınızda biriktirebilirsiniz.
  • Gümüş alım/satım işlemlerinizi tüm VakıfBank Şubeleri yanı sıra 7/24 VakıfBank İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması ve 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüş fiyatları nasıl belirlenir?

Gümüş alış-satış fiyatlarımız, yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki gelişmelere, BİST Kıymetli Madenler ve Taşlar Piyasası’nda ve uluslararası tezgahüstü piyasalarda oluşan fiyatlara, döviz kurlarındaki değişimlere paralel belirlenmekte ve gün içinde sürekli güncellenmektedir.

Gümüş Hesabını nasıl açabilirim?

Gümüş Hesabınızı size en yakın şubemizden açabileceğiniz gibi, VakıfBank İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla da açabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz; “Hesaplar” başlığından “Gümüş Hesapları”, “Gümüş Hesabı Aç” segmesine girerek bakiyesiz Gümüş Hesabı açma işleminizi yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık kullanıcısı iseniz; “Tüm İşlemler” başlığından “ Hesaplar”, ”Hesap Aç”, “Gümüş” segmesini seçerek Gümüş Hesabı açma işleminizi yapabilirsiniz.


Sizin İçin Seçtiklerimiz