VBanko Çek Dijital ile Ticarette Kurallar Değişiyor!VBanko Çek Dijital üzerindeki karekodu tek tıkla okutarak çekin garanti tutarını ve süresini anında öğrenebilir, ticarette VakıfBank gücünü yanınıza alabilirsiniz.
Çeki alan da veren de rahat etsin diye VakıfBank, daima seninle.

VBanko Çek “Dijital” Nedir?

  • Yasal sorumluluk tutarından daha fazlasının Bankamız garantisi altında olduğu,
  • Garanti tutarının ve geçerlilik tarihinin, tek bir görüntü ile QR kod okutularak VakıfBank Mobil uygulamamız üzerinden anında sorgulanabildiği,
  • Garanti sorgulama işleminin Bankamız müşterisi olmayanlarca da yapılabildiği,
  • Bu çek ürününe sahip müşterilerimizin, mobil uygulamamızdan garanti tutarını limitleri dâhilinde diledikleri şekilde belirleyebildiği «Özel» bir çektir.


Banka, bankacılık mevzuatı ve kredi politikaları gereği, müşterinin finansal bilgileri, skorlama, teminat, limit, kullanılabilir limit vb. unsurlarını dikkate alarak VBanko Çek Dijital ürününü uygun görmeme ve gerekli gördüğü hallerde ürün koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşterilerin, VBanko Çek Dijital yapraklarındaki garanti tutarlarını değiştirme hakkı limitleri ile sınırlıdır. Ayrıca, Banka tarafından ürüne uygulanan ücret ve komisyonlar müşteriler tarafından karşılanacaktır. Ürünümüz ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizi en yakın VakıfBank Şubesi’ne bekliyoruz.