Sağlık Sigortası

Okyanus Limitsiz Sağlık Sigortası

Günlük hayatın koşuşturması içinde en büyük zenginliğin sağlık olduğu unutulup gidiyor. Oysa hayat güzelliklerle dolu olduğu kadar beklenmedik riskler de taşıyor. Sizler için özel Sağlık Sigortaları ile yurt içi ve yurt dışında meydana gelebilecek sağlık giderlerine kapsamlı teminatlar sunabiliriz.

Kullanıma bağlı ek prim uygulaması olmadan ve sağlık sigortalarındaki yaygın uygulamaların aksine 3 yıl gibi kısa sürede ömur boyu yenileme garantisi ile Okyanus Limitsiz Sağlık Sigortasıyla ayrıcalıklı yaşayın!Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat hazırlıklarınız daha huzurlu...

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatile çıkıyorsunuz ya da önemli bir iş seyahatiniz var. Haftalar öncesinden kalacağınız otelden yanınıza alacağınız giysilerinize kadar her ayrıntıyı planladınız. Ama hayatın her alanında olduğu gibi beklenmedik durumlarla yurt içi ya da yurt dışı seyahatinizde de karşılaşabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz sağlık problemlerini teminat altına alır. Üstelik sık seyahat ediyorsanız yurtdışı gezilerinizde seyahat poliçenizi 1 yıla varan farklı periyotlarda alabilirsiniz.