Tatil Destek Kredisi

Tüm Kampanyalar

Krediden kimler faydalanabilir?

Maaş ödemesini Bankamızdan alan çalışan ve emekli müşterilerimiz ile Bankamızdan BES* yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterilerimiz Tatil Destek Kredisinden faydalanabilir.

*Otomatik katılım sistemi aracılığıyla BES yaptırmış müşteriler kapsam dışında olacaktır.

Tatil Destek Kredisine nasıl başvurabilirim?

Tatil Destek Kredisine başvurunuzu anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesinden yurtiçi konaklama hizmeti satın alırken yapabilirsiniz. Seyahat acentesinden yapacağınız kredi başvurusu sırasında; maaş aldığınız bankayı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmelisiniz.

Başvurunuzun olumlu bulunması durumunda tarafınıza ön onay verilecektir.

Anlaşmalı firmalar: JOLLY TUR, ETS TUR, SETUR, TATİLBUDUR, GEZİNOMİ, TOURİSTİCA, TATİLSEPETİ.Tatil Destek Kredisini nasıl kullanabilirim?

Kredi başvurusunun olumlu bulunması durumunda tarafınıza sms veya mobil bildirim ile bilgilendirme yapılacaktır. Başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde VakıfBank Mobil ya da internet bankacılığından sunulan hazır kredi teklifine onay vererek kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Ya da size en yakın şubemize başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi;

  • VakıfBank Mobil’den Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığı’ndan Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilirsiniz.

VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi iseniz;

İnternet bankacılığına hemen giriş yapmak için tıklayınız.

Ayrıca www.vakifbank.com.tr web sitemizde sağ üstte yer alan İnternet Bankacılığı’na tıklayarak açılan giriş sayfasına müşteri veya TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet şifrenizi hatırlamıyorsanız hemen almak için tıklayınız.

VakıfBank Mobil İçin;

Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerinden VakıfBank Mobil’i indirerek, müşteri veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız hemen almak için tıklayınız.

Kredinin Özellikleri

  • Tatil Destek Kredisi anlaşmalı seyahat acentelerinden yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerde geçerlidir.
  • Konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL'ye kadar kredi kullanılabilir. Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterimizin hesabına aktarılacaktır.
  • 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere toplam vade 36 aydır.
  • Tatil Destek Kredisi kapsamında; ödeme planında yer alan 1. taksit tutarı acente tarafından, 2. taksit tutarı Bankamızdan karşılanacaktır.

Örnek Ödeme Tablosu (6 ay ödemesiz dönemli)

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Taksit Tutarı  Efektif Yıllık Faiz Oranı
10.000  6+30 Ay %1,34 52,50 TL 455,15 TL %19,9437

Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir. Tatil Destek Kredi Paketi’nin 1. ve 2. taksitleri banka ve ilgili firma tarafından ödenecek; müşterilerimizin taksit ödemesi 9. aydan itibaren başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %1,03 oranına denk gelmektedir.

  • Detaylı bilgi için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.
  • VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ayrıca Bankamızla Tatil Destek Kredi Paketi kapsamında anlaşmalı olan turizm sektöründeki üye işyerlerinde kredi kartı ile yapılan 15 taksitli işlemlerde 3 ay ödemesiz dönem hakkı sunulacaktır. Ticari kredi kartları kampanya kapsamı dışındadır.

Kredi kartları kampanyasına dahil firmalar; Ets, Gezinomi, Tatil.com, Jolly, TatilBudur, Touristica, TatilSepeti.com ve Pronto Tour.