Altın Transfer Sistemi

İlklerin bankası VakıfBank’tan müşterilerimiz için yepyeni bir hizmet: Altın Transfer Sistemi VakıfBank’ta!!

Altın Transfer Sistemi (ATS) banka müşterilerimizin hesaplarında bulunan altınların, herhangi bir nakde dönüşme işlemi yapılmaksızın, sistem üyesi bankalardaki altın hesapları arasında elektronik ortamda transfer edilmesidir.

ATS ile müşterilerimiz sisteme üye başka bir bankadaki altınlarını ister kendi ister başka bir kişinin altın hesabına gönderebilir veya hesabındaki altınları başka bir bankaya transfer edebilir.

Altın Transfer Sistemi İşleyiş Kuralları

  • ATS işlemlerinde altın hesabında bulunan 995/1000 saflıktaki altınlar kullanılarak minimum 1 gram ve katları şeklinde işlem yapılabilir,
  • İş günlerinde aynı gün valörlü talimatlar 09:00-16:45 arasında verilebilir.
  • Valör tarihi işlem gününü takiben en fazla 90 günü aşmayacak şekilde ileri gün valörlü talimat da verilebilir.
  • Otomatik olarak eşleşmeyen transfer talimatları, ertesi işgünü saat 15:00’e kadar onaylanmadığı takdirde otomatik olarak hesaplara iade edilecektir.
  • Transfer işlemleri şu aşamada sadece şubelerimiz aracılığı ile yapılmakta olup yakında mobil bankacılık ve internet bankacılığından da gerçekleştirilebilecektir.

Hemen bir Altın Çağı Hesabı açtırıp altınlarınızı VakıfBank’a getirin, cazip faiz oranları ile altınlarınız değerlenirken siz de rahat edin.

ATS üzerinden yapılan işlemlere dair ücretlendirme www.vakifbank.com.tr "Ürün ve Hizmet Ücretleri"sayfasında yer almaktadır.

Altın Transferi Sistemi detayları için tıklayınız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz