Avrupa Yatırım Bankası Kaynaklı Krediler

Ülkemiz Ekonomisine Her Daim Destek Olan VakıfBank’tan Avrupa Yatırım Bankası Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi

Avrupa Yatırım Bankası ile Bankamız arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, müşterilerimize uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle işletme, ihracat ve yatırım kredisinden yararlanma imkanı sunulmuştur. Müşterilerimiz, işletme faaliyetleri sırasında ortaya çıkan ihtiyaçlarını, ihracatlarını ve yatırım projelerini AYB Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi ile rahatça karşılayabilecektir.

AYB Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi, Bankamız aracılığı ile Türkiye’deki tüm illerde kullandırılabilmektedir.

Krediden çalışan sayısı 250’den az olan Kobiler ile çalışan sayısı 1500’den az olan büyük ölçekli firmalar yararlanacaktır. Bir firmaya kullandırılacak maksimum kredi tutarı 3 Milyon EUR ya da karşılığı TL/USD kadar olacaktır.

İşletme kredilerinde 5 yıla kadar, yatırım kredilerinde ise 7 yıla kadar vade olanağı sunulmaktadır. Krediler asgari 3 yıl vadeli olarak kullandırılmaktadır.

Cazip faiz oranları ile uzun vade seçeneği sunan AYB Kaynaklı İşletme ve Yatırım Kredisi’nden faydalanmak için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.