Çevre Dostu Konut Kredisi

Tüm Kampanyalar

Eviniz de sizin gibi doğayı korusun istiyorsanız sizi Çevre Dostu Konut Kredisi ile tanıştıralım.

Kredi kullandığınızda sizin adınıza bir fidan dikilmesini sağlayan Çevre Dostu Konut Kredisi VakıfBank’ta.

VakıfBank, müşteri beklentilerini ön planda tutan hizmet anlayışı doğrultusunda 2008 yılında uygulamaya koyduğu Konut Finansmanındaki hizmeti “SarıPanjur”la hem ev sahibi yapıyor hem de müşterilerinin desteğiyle yeşil alanların artmasına katkı sağlıyor..

Bu kapsamda VakıfBank, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) işbirliği ile hayata geçirdiği “Çevre Dostu Konut Kredisi” kampanyasıyla konut kredisi kullanan her müşterisi adına bir adet fidan dikilmesini sağlayarak fidan dikimini belgeleyen Teşekkür Belgesini e-sertifika olarak müşterilerine ulaştırıyor.

Bu güne kadar TEMA aracılığıyla doğaya kazandırdığı 110 binden fazla fidana yenilerini ekleyerek Çanakkale Gürece ilçesinde 50 bin adet fidan dikilmesini temin eden VakıfBank, Çevre Dostu Konut Kredisi ile “VakıfBank Hatıra Ormanları” oluşturuyor ve gelecek nesillerin daha yeşil bir dünyada yaşamasına destek oluyor.

VakıfBank ayrıca, SarıPanjur markasıyla çevre bilincini artırmak adına çevre dostu konut projelerine de destek veriyor ve müşterilerine kredilendirme hizmeti sunmaya devam ediyor.