Dijital harcamalarınızın yarısı VakıfBank’tan!

Tüm Kampanyalar
Siz App Store, Netflix, fizy, TV+, lifebox, Apple Music, iTunes, Google Play, Microsoft Store, Spotify, BluTV, Digiturk Play, XBOX, GoDaddy, Linkedln keyfini yaşarken, biz aylık toplam 40 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’sini iade edelim. Üstelik kampanya kapsamında EFT ve Havale işlemleriniz de ücretsiz ve Kredi Kartı Aidatı yok!

 • Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya tarihleri arasında (1 Ağustos 2019 - 30 Temmuz 2020) ilk defa VakıfBank müşterisi olan bireysel nitelikli gerçek müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.

 • Kampanyaya nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için “VakıfBank Mobil veya İnternet Bankacılığı” müşterisi olmanız gerekmektedir. VakıfBank Mobil/İnternet Bankacılığı üzerinden sunulacak* “Dijital Harcama Kampanyası”na katılmanız yeterli olacaktır.

*Dijital Harcama Kampanyası VakıfBank müşterisi olduğunuz tarihten 1 gün sonra Mobil Bankacılık/İnternet Bankacılığı üzerinden sunulacaktır.

 • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

1 Ağustos 2019 - 30 Temmuz 2020 tarihleri arasında VakıfBank Bankomat kartınız veya VakıfBank Kredi Kartı’nızla App Store, Netflix, fizy, TV+, lifebox, Apple Music, iTunes, Google Play, Microsoft Store, Spotify, BluTV, Digiturk Play, XBOX, GoDaddy, Linkedln üzerinden harcama yapmanız ve aşağıdaki işlemlerden 4 tanesini yapmanız yeterlidir.

  1. Her ay hesabınıza tek seferde en az 100 TL EFT ile para girişi olması,
  2. Aylık en az 100 TL kredi kartı harcaması yapmanız,
  3. VakıfBank Mobil ya da İnternet Bankacılığından 1 kez EFT/Havale yapmanız,
  4. Ay boyunca toplam mevduat (vadeli/vadesiz) tutarınızın her gün en az 1.000 TL* olması
  5. VakıfBank Mobil ya da İnternet Bankacılığından 1 adet fatura ödemeniz.
  6. Bankomat kart ile ayda 1 kez alışveriş yapmanız veya VakıfBank ATM’sinden para çekme** işlemi yapmanız,

  *Döviz cinsi mevduatlarda TL karşılığı olan tutar değerlendirmeye alınacaktır.
  **Para çekme işlemi Bankomat kart veya QR kod ile yapılabilir.

Kampanya boyunca kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 10. gününe kadar işlem yaptığınız vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilir.

Örneğin; Ağustos ayı boyunca yukarıda belirtilen 4 koşulu sağlamanız durumunda; Ağustos ayındaki harcamanız, 10 Eylül tarihine kadar hesabınıza/kredi kartınıza iade edilecektir.

 • Ücretsiz EFT ve Havale fırsatını kaçırma!

• Kampanyaya katılım yapılan ay içinde 100 TL EFT ile hesaba para girişi koşulunu sağladığınızda, içerisinde bulunduğunuz ay sonuna kadar İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil’den yapacağınız hesaptan EFT/Havale işlemleriniz ücretsiz olacaktır.

• Tüm kampanya koşullarını sağladığınızda bir sonraki ay İnternet ve Mobil’den hesaptan EFT/Havale işlemlerinizi ücretsiz yapmaya devam edersiniz.

• Kampanya koşullarının tamamını sağlamasanız bile yalnızca 100 TL EFT ile hesaba para girişi koşulunu gerçekleştirmeniz durumunda yine bulunduğunuz ay sonuna kadar İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil’den yapacağınız hesaptan EFT/Havale işlemleriniz ücretsiz olacaktır.

 • Üstelik kart aidatı da yok!

3 ay boyunca kampanya koşullarının 4 tanesini gerçekleştiren müşterilerden, 3 yıl kredi kartı aidatı* alınmayacaktır.

Milplus Platinum kartlar hariçtir.

Hemen Başvur
 • Kampanya Detayları:

• Kampanya 1 Ağustos 2019 - 30 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bankomat Kart’ınız veya VakıfBank Kredi Kartı’nızla App Store, Netflix, fizy, TV+, lifebox, Apple Music, iTunes, Google Play, Microsoft Store, Spotify, BluTV, Digiturk Play, XBOX, GoDaddy, Linkedln üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.*

*3D Secure (Güvenli Alışveriş) özelliği olmayan platformlarda Bankomat Kart ile alışveriş yapılamamaktadır.

•Fizy için www.fizy.com, TV+ için https://web.tvplus.com.tr , Lifebox için www.mylifebox.com üzerinden yapılan ödemeler geçerli olacaktır. Fizy, TV+ ve Lifebox için kendi web siteleri dışındaki kanallardan yapılacak ödemeler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya süresi boyunca aylık toplam 40 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 40 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 40 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz.

• Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 20 TL, yıllık olarak en fazla 240 TL kazanabilir.

• Kampanyaya katılan müşterilere, kampanya koşullarını gerçekleştirdikçe mobil bildirim yapılır. Ayrıca Ayın 5’i, 15’i, ve 25’inde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmeyen koşullar ile ilgili mail ile bilgilendirme yapılır. Tüm kampanya koşulları sağlandığında ise dönem sonunda mail ile bilgilendirme yapılır.

• İptal edilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek olup, Bankomat kartınıza veya VakıfBank Kredi Kartı’nıza ilgili ay içinde yapılan toplam harcama tutarı, iptal edilen işlemler dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.

• Kampanya sadece ilgili platformların kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Bankomat Kart/VakıfBank Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

• Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 10. gününe kadar işlem yaptığınız Bankomat kartınıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır. Ayın 10. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.

• Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. VakıfBank, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

• Kampanya müşteri bazlıdır. VakıfBank ek kredi kartları ve sanal kartlar da kampanyadan yararlanabilir.

• Kampanya koşullarının sağlanması, aylık olarak değerlendirilir. Kampanyaya katılım gününe bakılmadan, ilgili ayda yapılan tüm işlemler dikkate alınır.

• Dijital harcama kampanyası, başka kampanyalarla birleştirilemez.

• VakıfBank kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.