Dış Ticaret Paketi

Dış ticaret işlemlerinizi bankamız aracılığı ile gerçekleştirmeniz halinde avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Finansman Paket

Yılda en az 1 milyon USD’lik (3 ayda en az 250.000 USD) ihracat ve/veya ithalat transferi taahhüdünde bulunan firmaların ihracat kredisi faizinde 25 baz puana, gayri nakdi kredi komisyonlarında ise %25’e varan indirim, yılda en az 20 milyon USD (3 ayda min. 5.000.000 USD) ihracat/ithalat transferi taahhüdünde bulunan firmalara ise; ihracat kredisinde 30 baz puana varan faiz indirimi, gayri nakdi kredi komisyonlarında % 50’ye varan komisyon indirimi, alıcının hesabına aynı günde transfer, avantajlı kur ve Gümkart sunuyor.

Standart Paket

İşlem hacmi yıllık minimum 250 bin USD (3 ayda en az 62.500 USD) veya muadili olan  firmaların, yapacakları yurt dışı transfer işlemine sadece 10 USD veya muadili +BSMV transfer komisyonu, alıcının hesabına aynı günde transfer, avantajlı kurlar, yabancı para vadeli mevduata ilave faiz ve Gümkart sunuyor.

Adetsel Paket

Yıllık minimum 120 adet (3 ayda en az 30 adet) yurt dışı transfer işlemi yapan firmalara, sadece 5 USD veya muadili +BSMV transfer komisyonu, alıcının hesabına aynı günde transfer, avantajlı kurlar, yabancı para vadeli mevduata ilave faiz, ihracat kredisi faizinde ve gayri nakdi kredi komisyonlarında indirim ve Gümkart sağlıyor.

Hacimsel Paket

Yılda en az 10 milyon USD veya muadili tutarında (3 ayda en az 2.500.000 USD) yurt dışı transferi yapan firmaların yurt dışı transfer işlemine sadece 5 USD veya muadili +BSMV transfer komisyonu, alıcının hesabına aynı günde transfer, rekabetçi kurlar, yabancı para vadeli mevduata ilave faiz, ihracat kredisi faizinde ve gayri nakdi kredi komisyonlarında indirim ve Gümkart sağlıyor.

Karma Paket

Yıllık minimum 120 adet (3 ayda en az 30 adet) ve yıllık minimum 20 milyon USD veya muadili (3 ayda en az 5.000.000 USD) tutarında yurt dışı transfer işlemi yapan firmaların, yurt dışı transfer işlemlerine işlem başına 5 USD veya muadili transfer komisyonu, alıcının hesabına aynı günde transfer, avantajlı kur, ihracat kredisi faizinde ve gayri nakdi kredi işlem komisyonlarında indirim, yabancı para vadeli mevduata ilave faiz ve Gümkart sunuyor.

Kurumsal Paket

Yıllık minimum 500 adet (3 ayda en az 125 adet) ve yıllık minimum 50 milyon USD (3 ayda en az 12.500.000 USD) yurt dışı transferi yapan firmaların, yurt dışı transfer işlemlerinde sıfır (0) komisyon, alıcının hesabına aynı günde transfer, avantajlı kurlar, yabancı para vadeli mevduata ilave faiz, ihracat kredisi faizinde 50 baz puana, gayri nakdi kredi komisyonlarında %50’ye varan indirim ve Gümkart sunuyor.