Düzenli Altın Birikim Talimatı

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nın özellikleri nelerdir?

Altın Çağı Hesabı “Düzenli Altın Birikimi Talimatı” ile talep ettiğiniz aralıklarla Vadesiz TL hesabınızdan Altın Çağı Hesabınıza otomatik olarak gram bazında altın alışı yapabilirsiniz.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nın avantajları nelerdir?

Düzenli Altın Birikimi Talimatı ile bütçenizden ayıracağınız belirli miktarlarda gram bazında altın satın alarak tasarrufta bulunabilirsiniz.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı ile ilgili her türlü işleminizi şubelerimizin yanı sıra günün 24 saati İnternet Bankacılığı ile de yapabilirsiniz.

Altın Çağı Hesabıma Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nı nereden verebilirim?

Altın Çağı Hesabınıza, Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nı en yakın şubemizden verebileceğiniz gibi, İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz; “Hesaplarım” menüsündeki “Altın Çağı İşlemleri” başlığı altında yer alan “Düzenli Altın Birikimi Talimatı”na girerek de verebilirsiniz.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nı hangi hesaplarımdan verebilirim?

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nı sadece vadesiz TL hesaplarınızdan verebilirsiniz.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı ile Altın Çağı Hesabıma hangi tutarlarda altın alımı yapabilirim?

Düzenli Altın Birikimi Talimat'larınızı TL olarak asgari 100 TL, azami 950.000 TL’ye kadar verebilirsiniz.

DDüzenli Altın Birikimi Talimat'larınızı gram olarak asgari 1, azami 10.000 gram’a kadar 1 gram ve katları şeklinde verebilirsiniz.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı verdiğimde talimatım ne zaman gerçekleşir?

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nız, talimat günü saat 16.00-18.00 arasında talimat günündeki Banka gram Altın Satış fiyatı esas alınarak gerçekleşecektir. “Düzenli Altın Birikimi Talimatı”nızın hafta sonlarına veya resmi tatil günlerine denk gelmesi halinde, talimat bir sonraki iş günü gerçekleşecektir.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nız, talimat gününde hesabımda yeterli bakiye bulunmaması durumunda altın birikimi yapabilecek miyim?

İşlem tarihinde hesabınızda yeterli bakiye bulunmaması durumunda; Havuz Hesabınız var ise; talimat tutarı Havuz Hesabınızdan alınacaktır.

Vadesiz TL Hesabınızın bakiyesi ile Havuz Hesabınızın bakiyesinin toplam talimat tutarını karşılamaya yetmiyor ise; asgari düzenli birikim tutarından düşük olmamak kaydıyla kısmi tahsilat gerçekleşecektir. Kısmi tahsilat, küsuratlı olarak (0,01 gramın katları şeklinde) yapılabilecektir.

Vadesiz TL Hesabınızın bakiyesi ile Havuz Hesabınızın bakiyesinin toplamı, asgari birikim tutarından düşük ise; Havuz Hesabınızın bozulmayacak ve ''Düzenli Altın Birikimi Talimatı''nız gerçekleşmeyecektir.

Vereceğiniz “Düzenli Altın Birikimi Talimatı” tutarı, hiçbir durumda Vadesiz TL Hesabınıza bağlı Kredili Bankomat-7/24 limitinizden tahsil edilmeyecektir.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı talimat gününde, hesabımda yeterli bakiye bulunmaması durumunda altın birikimi yapabilecek miyim?

İşlem tarihinde hesabınızda yeterli bakiye bulunmaması durumunda; Havuz Hesabınız var ise; talimat tutarı Havuz Hesabınızdan alınacaktır.

Vadesiz TL Hesabınızın bakiyesi ile Havuz Hesabınızın bakiyesinin toplamı talimat tutarını karşılamaya yetmiyor ise; asgari düzenli birikim tutarından düşük olmamak kaydıyla kısmi tahsilat gerçekleşecektir. Kısmi tahsilat, küsuratlı olarak (0,01 gramın katları şeklinde) yapılabilecektir.

Vadesiz TL Hesabınızın bakiyesi ile Havuz Hesabınızın bakiyesinin toplamı, asgari birikim tutarından düşük ise; Havuz Hesabınız bozulmayacak ve Düzenli Altın Birikimi Talimatınız gerçekleşmeyecektir.

Vereceğiniz Düzenli Altın Birikimi Talimatı tutarı, hiçbir durumda Vadesiz TL Hesabınıza bağlı Kredili Bankomat limitinizden tahsil edilmeyecektir.

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nı nereden ve nasıl iptal edebilirim?

Düzenli Altın Birikimi Talimatı'nızın iptalini talimat günü saat 15.00’a kadar yaparsanız ilgili talimatınıza ait tüm taksitler iptal edilecektir. Talimat günü saat 15.00’dan sonra yapacağınız iptal işlemlerinde ise o günkü taksit iptal edilemeyecek, kalan taksitler iptal edilebilecektir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz