Emeklilik ve Sigorta

Türkiye SigortaTüm risklere karşı Türkiye Sigorta'dan eksiksiz güvence!

Tüm şubelerimiz Türkiye Sigorta yetkili acentesidir. 1957 yılında Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) önderliğinde, 2.5 milyon TL sermaye ile kurulan Türkiye Sigorta, günümüzde 540 milyon TL kayıtlı, 270 milyon TL çıkarılmış sermayesi ile ülkemizin önde gelen kuruluşlarına teknik birikimi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Türkiye Sigorta, Türkiye genelinde faaliyet gösteren sigorta şirketleri içinde, kamu sorumluluğunu, yabancı sermayenin verdiği güç ve özel sektör girişimci performansı ile birleştirerek Hayat dışı sigortacılık alanında; yangın ve doğal afetler, nakliyat, su araçları, su araçları sorumluluk, kara araçları, kara araçları sorumluluk, kaza, hava araçları, hava araçları sorumluluk, genel zararlar, genel sorumluluk, hukuksal koruma, kredi, hastalık/sağlık ve finansal branşlarında hizmet vermektedir.

Sarı Panjur Konut Paket Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası ve Kasko’nuzu VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ya da şubelerimiz aracılığı ile alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Dask ve Trafik Sigortası için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Sigorta’yı daha yakından tanımak istiyorsanız tıklayın.

Türkiye Hayat Emeklilik

VakıfBank ile geleceğiniz emin ellerde!

Türkiye Hayat Emeklilik, birikimlerinizi değerlendirerek emeklilik döneminde ek gelir elde edebileceğiniz çeşitli ürünler sunuyor.

 

Bireysel Emeklilik Ürünleri, Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası ile sahip olduğunuz yaşam standardını emekliliğinizde de sürdürebilir, karşılaşacağınız olaylara karşı geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası ve Yıllık Hayat Sigorta’nızı VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ya da şubelerimiz aracılığı ile alabilirsiniz.

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Hayat Emeklilik’i daha yakından tanımak için tıklayın.