Emeklilik ve Sigorta

Güneş Sigorta

Tüm risklere karşı "Güneş"ten eksiksiz güvence!

Güneş Sigorta bir VakıfBank iştiraki olup, tüm şubelerimiz Güneş Sigorta yetkili acentesidir. 1957 yılında Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) önderliğinde, 2.5 milyon TL sermaye ile kurulan Güneş Sigorta, günümüzde 540 milyon TL kayıtlı, 270 milyon TL çıkarılmış sermayesi ile ülkemizin önde gelen kuruluşlarına teknik birikimi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Güneş Sigorta, Türkiye genelinde faaliyet gösteren sigorta şirketleri içinde, kamu sorumluluğunu, yabancı sermayenin verdiği güç ve özel sektör girişimci performansı ile birleştirerek Hayat dışı sigortacılık alanında; yangın ve doğal afetler, nakliyat, su araçları, su araçları sorumluluk, kara araçları, kara araçları sorumluluk, kaza, hava araçları, hava araçları sorumluluk, genel zararlar, genel sorumluluk, hukuksal koruma, kredi, hastalık/sağlık ve finansal branşlarında hizmet vermektedir.

Güneş Sigorta’yı daha yakından tanımak istiyorsanız tıklayın.

Vakıf Emeklilik

VakıfBank ile geleceğiniz emin ellerde!

Vakıf Emeklilik, birikimlerinizi değerlendirerek emeklilik döneminde ek gelir elde edebileceğiniz çeşitli ürünler sunuyor.

Bireysel Emeklilik Ürünleri, Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası ile sahip olduğunuz yaşam standardını emekliliğinizde de sürdürebilir, karşılaşacağınız olaylara karşı geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik’i daha yakından tanımak için tıklayın.