Faiz Oranları ve Faiz Maliyet Tabloları

Arsa Alım Kredisi Faiz Maliyet Tablosu
ARSA ALIM KREDİSİ Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranı (%) **
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık)*** Kredi Tahsis Ücreti* Ekspertiz Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı **
50.000 TL 60 AY % 1,60 250,00 TL 1.100 TL %27,3293
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0,5'i olup Kredi Tahsis Ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. 1.100 TL ekspertiz avans ücreti olarak alınıp gerçekleşen fatura bedeli kadar tahsilat yapılmaktadır. Kamu kurum veya kuruluşuna veya üçüncü kişilere ödenen masraflar müşteriye aittir.
**Efektif Yıllık toplam maliyet oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti vb. tüm ücret, faiz ve vergiler dahildir. Hayat Sigortası prim tutarı Efektif Aylık/Yıllık Faiz Oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
*** Kampanya faiz oranından; VakıfBank kredi kartı, ek hesap, otomatik ödeme talimatı, Kredili Hayat Sigortası ve mobil/internet bankacılık hizmetleri tanımlanan müşterilerimiz yararlanacaktır. Yıllık Maliyet oranına ilgili ürünler ve sigortalar dahil değildir. Sigorta ya da çapraz ürün türü ve maliyeti teminata göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi şubelerden edinilebilecektir.
Bireysel İşyeri Alım Kredisi
BİREYSEL İŞYERİ ALIM KREDİSİ Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranı (%)**
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık)*** Kredi Tahsis Ücreti* Ekspertiz Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı **
50.000 TL 60 AY % 1,60 250,00 TL 1.100 TL % 27,3293
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0,5'i olup Kredi Tahsis Ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. 1.100 TL ekspertiz avans ücreti olarak alınıp gerçekleşen fatura bedeli kadar tahsilat yapılmaktadır. Kamu kurum veya kuruluşuna veya üçüncü kişilere ödenen masraflar müşteriye aittir.
**Efektif Yıllık toplam maliyet oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti vb. tüm ücret, faiz ve vergiler dahildir. Ticari Paket Sigortası ve DASK prim tutarı işyerinin lokasyonu ve m²'sine, vb. kriterlere göre değişiklik göstermekte olup maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
***Kampanya faiz oranından; VakıfBank kredi kartı, ek hesap, otomatik ödeme talimatı, Kredili Hayat Sigortası, DASK, Ticari Paket Sigortası ve mobil/internet bankacılık hizmetleri tanımlanan müşterilerimiz yararlanacaktır. Yıllık Maliyet oranına ilgili ürünler ve sigortalar dahil değildir. Sigorta ya da çapraz ürün türü ve maliyeti teminata göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi şubelerden edinilebilecektir.
SarıPanjur Konut Kredisi
Kredi Adı Vade (Ay) Kredi Limiti Faiz Oranları (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti
SarıPanjur Konut Kredisi 03-120 Ay 10.000-1.500.000 TL %1,40
Kredi Tutarı Üzerinden %0,5

*SarıPanjur Konut Kredisi kampanyasının aylık faiz oranı %1,40’tan başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.Konut Kredisi Maliyet Tablosu

SarıPanjur Konut Kredisi Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)**
Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı (Aylık)*** Kredi Tahsis Ücreti Ekspertiz Ücreti Aylık Toplam** Yıllık Toplam**
100.000TL 120 % 1,40 Kredi Tutarı Üzerinden % 0,5 1.100 TL %1,4369 %18,6727
*100.000 TL kredi için alınacak ücretler; kredi tutarı üzerinden %0,5 kredi tahsis ücreti ve 1.100 TL ekspertiz avans ücreti olarak alınıp gerçekleşen fatura bedeli kadar tahsilat yapılmaktadır.
**Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, faiz ve vergiler dahildir. Konut sigortası, DASK prim tutarı konutun lokasyonu ve m²’si gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup, konut paket, DASK ve hayat sigortası maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir. Toplam maliyet oranları örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
***SarıPanjur Konut Kredisi faiz oranından; VakıfBank kredi kartı, ek hesap, otomatik ödeme talimatı, Kredili Hayat Sigortası, DASK ve mobil/internet bankacılık hizmetleri tanımlanan müşterilerimiz yararlanacaktır. Yıllık Maliyet oranına ilgili ürünler ve sigortalar dahil değildir. Sigorta ya da çapraz ürün türü ve maliyeti teminata göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi şubelerden edinilebilecektir.
 
Not: Banka, müşteriye sunulan kredi faiz oranı ve masraflarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi
Kredi Adı Vade (Ay) Faiz Oranları (Aylık)
Bankamız Gayrimenkulü Konut Kredisi 03-120 Ay %1,44

Konut Kredisi Maliyet Tablosu

Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası
Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)**
Kredi Tutarı Vade(Ay) Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Ekspertiz Ücreti Aylık Toplam** Yıllık Toplam**
100.000 TL 120 Ay % 1,44 Kredi Tutarı Üzerinden % 0,5 - %1,4515 %18,8786

*100.000 TL kredi için; kredi tutarı üzerinden %0,5 kredi tahsis ücreti alınır.

**Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. Konut sigortası, DASK prim tutarı konutun lokasyonu ve m² gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup, konut paket, DASK ve hayat sigortası maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir. Toplam maliyet oranları örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Not: Banka, müşteriye sunulan kredi faiz oranı ve masraflarını değiştirme hakkını saklı tutar.Banka Gayrimenkulü Arsa Alım Kredisi/ Bireysel İşyeri Alım Kredisi Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranı (%) **
Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti* Ekspertiz Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı **
100.000 TL 120 Ay % 1,44 500,00 TL - %23,0133

*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0,5'i olup Kredi Tahsis Ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

**Efektif yıllık toplam maliyet oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. Bireysel İş Yeri Alım Kredisinde ayrıca Ticari Paket Sigortası ve DASK yapılmakta olup, Ticari Paket Sigortası ve DASK prim tutarı işyerinin lokasyonu ve m² gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup maliyet hesaplamasına dahil edilmemektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Konut Kredisi
Kredi Adı Vade (Ay) Faiz Oranları (Aylık)
Konut Kredisi 03-120 Ay %1,50

Konut Kredisi Maliyet Tablosu

 Konut Kredisi Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)**
Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı (Aylık)*** Kredi Tahsis Ücreti Ekspertiz Ücreti Aylık Toplam** Yıllık Toplam**
100.000TL 120 % 1,50 Kredi Tutarı Üzerinden %0,5 1.100 TL %1,5378 %20,0971
*100.000 TL kredi için alınacak ücretler; kredi tutarı üzerinden %0.5 kredi tahsis ücreti ve 1.100 TL ekspertiz avans ücreti olarak alınıp gerçekleşen fatura bedeli kadar tahsilat yapılmaktadır. Hayat sigortası müşteri isteğine bağlıdır.
**Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, faiz ve vergiler dahildir. Konut sigortası, DASK prim tutarı konutun lokasyonu ve m² gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup, konut paket, DASK ve hayat sigortası maliyet hesaplamasına dahil edilmemiştir. Toplam maliyet oranları örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
Not: Banka, müşteriye sunulan kredi faiz oranı ve masraflarını değiştirme hakkını saklı tutar.