Altın Çağı Gram HesabıVakıfBank’ta Altın Çağı

VakıfBank’a gelin, siz de altın çağınızı yaşamaya başlayın!

VakıfBank’ta Altın Çağı Gram Hesabı açtırarak hem gram cinsinden altın alıp satabilir hem de Düzenli Altın Birikimi Talimatı vererek bütçenizden ayıracağınız belirli tutarlarla, gram bazında altın alarak tasarrufta bulunabilirsiniz.

Hesabın özellikleri

  • Altın Çağı Gram Hesabı bir vadesiz altın depo hesabıdır.
  • Altın Çağı Gram Hesabı ile BİST Kıymetli Madenler ve Taşlar Piyasası’ndan alınan 995/1000 saflıktaki külçe altınları, kaydi olarak alıp satabilirsiniz.
  • Altın alım/satım işlemlerini en az 0,01 gram olmak üzere TL hesaplarının yanı sıra USD, EUR ve GBP döviz cinsi hesapları karşılığında da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Altın Çağı Gram Hesabı, faizsiz bir yatırım aracıdır. Altın değer kazandıkça, sizin de birikimleriniz değerlenir.
  • Gram Altın alım/satım işlemlerinizi Bankamız aracılığıyla masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Altın Çağı Gram Hesabı’nda altınlarınızı, çalınma riski olmadan ve işçilik kaybı taşımadan hesabınızda biriktirebilirsiniz.
  • Gram altın alım/satım işlemlerinizi tüm VakıfBank Şubeleri yanı sıra 7/24 VakıfBank İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması, VakıfBank ATM’lerinden ve 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

Altın fiyatları nasıl belirlenir?

Altın alış-satış fiyatlarımız, yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki gelişmelere, BİST Kıymetli Madenler ve Taşlar Piyasası’nda ve uluslararası tezgahüstü piyasalarda oluşan fiyatlara, döviz kurlarındaki değişimlere paralel belirlenmekte ve gün içinde sürekli güncellenmektedir.

Altın Çağı Gram Hesabını nasıl açabilirim?

Altın Çağı Hesabınızı size en yakın şubemizden açabileceğiniz gibi, VakıfBank İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla da açabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz; “Hesaplar” başlığından “Altın Hesapları”, “Altın Çağı Hesap Aç” segmesine girerek bakiyesiz Altın Çağı Hesabı açma işleminizi yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık kullanıcısı iseniz; “Tüm İşlemler” başlığından “Hesaplar”, “Altın Çağı” , “Hesap Açma”’ ya girerek Altın Çağı Hesabı açma işleminizi yapabilirsiniz.

 


Sizin İçin Seçtiklerimiz