KOBİdost Esnaf Destek Paketi

Kimler yararlanır

Esnaf ve sanatkarlarımıza, işleri ile ilgili oluşan finansal ihtiyaçları için uygun koşullu finansal destek VakıfBank’tan.

KOBİDOST Esnaf Sektör Paketi ile 

  • Vergi, SGK ödemeleri ve Bağ-Kur ödemelerinizi,
  • Türkiye Hayat Emeklilik’ten uygun koşullarla emeklilik ve hayat sigortası işlemlerinizi,
  • Türkiye Sigorta’dan avantajlı koşullarla uygun sigorta ürünleri işlemlerinizi,
  • Vakıf Factoring ve Vakıf Leasing işbirliğiyle factoring-leasing işlemlerinizi,
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Taksitli Ticari Kredi

İşletme ihtiyacınızın finansmanına yönelik çeşitli vadelerde, 12 aylık periyotlar içerisinde, 4 ay ödemesiz dönemli veya 3 aylık dönemlerde, eşit taksit ödemeli kredi kullanabilirsiniz.

Sezon öncesinde yapılacak giderlerin finansmanına destek sağlamak için, nakit akışının daha az olduğu dönemlerde ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksitli kredi imkanı sağlar.

İşyeri Edindirme Kredisi

Kendi gayrimenkulünüzde mesleğinizi icra etmek istiyorsanız; çeşitli vade imkanlarıyla “İşyeri Edindirme Kredisi” ile hayalinizdeki işyerine kavuşabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Firma faaliyetlerinde kullanılmak üzere 0 km. veya 2. el aracın finansmanında, çeşitli vadelerle Ticari Araç Kredisi  veya birden fazla adette 0 km. araç alımlarında, Filo Kredisi kullanabilirsiniz.

Ticari Kredili Bankomat 7/24 Kredisi

Hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa dahi her an ödemelerde kullanabileceğiniz kredili hesap olan Bankomat 7/24 Kredisi’ni, size özel faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı

Size ve çalışanlarınıza bağımsız ve farklı limitlere sahip, yapılacak alışverişlerinizi kontrol altına alabileceğiniz BusinessCard alabilirsiniz.

Spot / Rotatif Krediler

İsterseniz, firmanızın  kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi  tutarı, vade ve faiz oranı, kullandırım tarihinde belirlenen Spot Kredi ya da belirli bir vade içermeyen, nakit akışınıza göre kredinizi vadesinden önce kısmen veya tamamen kapatabilme, faizini 3’er aylık dönem sonlarında ödeme imkanı sağlayan Rotatif Kredi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya YP Teminat Mektupları’nı, size en yakın şubemizden talep edebilirsiniz.

Çek Kullanımı

Müşteri çeklerinizin muhasebe sisteminize girişini ve akıbet bilgilerinin elektronik ortamda takibini sağlayan “Çek Entegrasyonu”ndan yararlanabilir;

Takastan sorulan çek hesabınızla ilgili SMS hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Toplu Ödeme Sistemi

EFT/Havale ile yapılan ödemeler ve maaş  ödemelerinize muhasebe entegrasyonu sağlayabilir ve bankaya ayrı bir talimat vermenize gerek kalmadan Toplu Ödeme Sistemi’nden yararlanarak günlük hesap hareketlerinizi, elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Mal ve hizmet satışı sonrası bayi veya müşterilerinizden olan alacaklarınızın, vadesinde hesabınıza transfer edilmesini sağlayan Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nden faydalanabilirsiniz.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebildiğiniz, size uygun komisyon ya da bloke oranları ile “POS Cihazı”, “Sanal POS” veya “Mobil POS” alabilirsiniz.

Otomatik / Düzenli Ödeme

Elektrik, telefon, su, doğalgaz vb. hizmetleri veren kurumların faturalarının, bankamız üzerinden ödenmesini sağlayabilir ve hesabınız kredilendirilmişse, hesapta yeterli bakiye olmasa dahi ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Hemen Başvur