KOBİdost Hizmet Sektörü Destek Paketi

Kimler yararlanır

Danışmanlık ve eğitim hizmet şirketleri,  ajanslar, organizasyon şirketleri, cateringler vb. kısacası işi hizmet olan tüm firmaların finansal ihtiyaçlarını karşılayan krediler, Doğrudan Bayi Tahsilat Sistemi,  Toplu Ödeme Sistemi, Çek Entegrasyonu ve avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz destek paketini hizmetinize sunuyoruz.

KOBİDOST Hizmet Sektörü Destek Paketi ile

  • Vergi, SGK ödemeleri ve Bağkur ödemeleriniz,
  • Türkiye Hayat Emeklilik’ten uygun koşullarla emeklilik ve hayat sigortaları,
  • Türkiye Sigorta’dan avantajlı koşullarla uygun sigorta ürünleri,
  • Vakıf Factoring ve Vakıf Leasing işbirliğiyle factoring-leasing,
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Taksitli Ticari Kredi

İşletme ihtiyacınızın finansmanına yönelik çeşitli vadelerde, 12 aylık periyotlar içerisinde, 4 ay ödemesiz dönemli veya 3 aylık dönemlerde, eşit taksit ödemeli kredi kullanabilirsiniz.

Sezon öncesinde  yapılacak giderlerin  finansmanına destek sağlamak için, nakit akışının daha az olduğu dönemlerde ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksitli kredi imkanı sağlar.

İşyeri Edindirme Kredisi

Kendi gayrimenkulünüzde mesleğinizi icra etmek istiyorsanız; çeşitli vade imkanlarıyla “İşyeri Edindirme Kredisi” ile hayalinizdeki işyerine kavuşabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Firma faaliyetlerinde kullanılmak üzere 0 km. veya  2. el aracın finansmanında, Ticari Araç Kredisi  veya birden fazla adette 0 km. araç alımlarında, Filo Kredisi kullanabilirsiniz.

Ticari Kredili Bankomat 7/24 Kredisi

Hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa dahi, her an ödemelerde kullanabileceğiniz kredili hesap olan Bankomat 7/24 Kredisi’ni, size özel faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Dış Ticaret Paketi

İthalat ve ihracat yapıyorsanız, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 farklı dış ticaret ürünü geliştirdik. Bu ürünlerde avantajlı kur ve komisyon, parite işlemleri, alıcının hesabına aynı gün içinde transfer, gümrük vergisi ödemelerini kolaylaştıran Gümkart, ilave faiz indirimleri gibi dış ticarette sizlere fark yaratacak avantajlarımız var.

Gümkart

VakıfBank Gümkart ile gümrük sahasında nakit para taşıma riskinden kurtularak tüm ödemelerinizi, tek bir kartla daha güvenli ve hızlı yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Gümkart ile bankaya gitmeden, internette ödeme yapmadan ya da gümrüğe dekont iletmeden gümrük vergisi ödeyebilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı

Size ve çalışanlarınıza bağımsız ve farklı limitlere sahip, yapılacak alışverişlerinizi kontrol altına alabileceğiniz BusinessCard alabilirsiniz.

Spot / Rotatif Krediler

İsterseniz, firmanızın  kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi  tutarı, vade ve faiz oranı, kullandırım tarihinde belirlenen Spot Kredi ya da belirli bir vade içermeyen, nakit akışınıza göre kredinizi vadesinden önce kısmen veya tamamen  kapatabilme, faizini 3’er aylık dönem sonlarında ödeme imkanı sağlayan Rotatif Kredi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya YP Teminat  Mektupları’nı,  size en yakın şubemizden talep edebilirsiniz.

Çek Kullanımı

Müşteri çeklerinizin muhasebe sisteminize girişini ve akıbet bilgilerinin elektronik ortamda takibini sağlayan “Çek Entegrasyonu”ndan yararlanabilir;

Takastan sorulan çek hesabınızla ilgili SMS hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Toplu Ödeme Sistemi

EFT/Havale ile yapılan ödemeler ve  maaş  ödemelerinize, muhasebe entegrasyonu sağlayabilir ve bankaya ayrı bir talimat vermenize gerek kalmadan Toplu Ödeme Sistemi’nden yararlanarak günlük hesap hareketlerinizi elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Mal ve hizmet satışı sonrası bayi veya müşterilerinizden olan alacaklarınızın, vadesinde hesabınıza transfer edilmesini sağlayan Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nden faydalanabilirsiniz.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebildiğiniz, size uygun komisyon ya da bloke oranları ile “POS Cihazı”, “Sanal POS” veya “Mobil POS” alabilirsiniz.

Otomatik /Düzenli Ödeme

Elektrik, telefon, su, doğalgaz vb. hizmetleri veren kurumların faturalarının, bankamız üzerinden ödenmesini sağlayabilir ve hesabınız kredilendirilmişse, hesapta yeterli bakiye olmasa dahi ödemelerinizi otomatik olarak zamanında yapabilirsiniz.

Hemen Başvur