Kredili Bankomat

Kredili Bankomat ile hesabınızda paranız her zaman hazır!

Kredili Bankomat ile vadesiz mevduat hesabınızda yeterli miktarda paranız olmasa bile, limitiniz dahilinde birçok bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.


VakıfBank Kredili Bankomata Nasıl Başvurabilirim?

Size en yakın Şubemizden de kredili bankomata başvurabileceğiniz gibi hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere saat sınırlaması olmaksızın İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, SMS ve ATM kanalından Kredili Bankomata başvurabilirsiniz.


İnternet Bankacılığı Aracılığıyla Kredili Bankomata Başvurmak için;

İnternet Bankacılığı’na giriş yapıp İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurular”, “Kredili Bankomat Başvurusu” bölümünde bulunan ilgili alanları doldurmanız yeterli.


VakıfBank İnternet Bankacılığı müşterisi olmak için lütfen tıklayınız.


Mobil Bankacılık Aracılığıyla Kredili Bankomata Başvurmak için;

Mobil Bankacılık uygulamasına giriş yapıp ana sayfada yer alan “Başvurular”, “Kredili Bankomat Başvurusu” bölümünde bulunan ilgili alanları doldurmanız yeterli.


MOBİL BANKACILIK İNDİR

Sms ile Kredili Bankomata Başvurmak için;

Kredili Bankomat limitinizin attırılması için KMH boşluk TC Kimlik No. boşluk Talep edilen KMH Limitini 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek Sms İçeriği:
KMH 12345678901 2000


ATM Aracılığı ile Kredili Bankomata Başvurmak için;

ATM’den kartınızla giriş yapıp ana menüden “Diğer İşlemler”, “Başvuru”, “Kredili Bankomat (KMH) Talebi” bölümünden başvurabilirsiniz.

 

VakıfBank Kredili Bankomata İlişkin Diğer Koşullar

Müşterilerimizin İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden kullanmış oldukları Kredili Bankomat başvuru talebine ilişkin sözleşme ve eklerini başvuru esnasında belirttikleri e-posta adresine gönderilecek ayrıca basılı olarak sözleşme talep eden müşterilerimiz kendilerine en yakın VakıfBank Şubesine giderek sözleşmelerini ücretsiz talep edebileceklerdir.Kredinin Özellikleri

Hesabınızda para olmasa bile,

  • Kredili Bankomat limitiniz dahilinde para çekebilirsiniz.

  • EFT, havale, fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işleminizi yapabilirsiniz.

  • Hesabınıza düzenli ödeme talimatı vererek elektrik, su, telefon, vb. otomatik fatura ödemelerinizi ve taksit, kira gibi düzenli ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

Kredinin işleyişi:

  • Hesabınız eksi bakiyedeyken Kredili Bankomat-7/24’ünüzün bağlı olduğu hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap, otomatik olarak krediyi kapatır.

  • Kullandığınız Kredili Bankomat-7/24‘e, sadece kullandığınız gün kadar faiz işler ve yalnızca işleyen faizi ödeyerek anapara ödenmeden, kredinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Anaparayı, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.


Başvuru için aşağıdaki belgeler gereklidir;


  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi,
  • Gelir belgeleri için tıklayınız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz