Mobil Bankacılık

VakıfBank Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde!


Bankamız İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm bireysel müşterilerimiz, uygulamayı cihazlarına yükleyip, gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Mobil Bankacılığı kullanabilirler.

Mobil Bankacılık aktivasyon işlemi tamamlandığında Bankamız yeni güvenlik ürünü olan Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza kullanmaya başladığınızda tek kullanımlık şifre tercihiniz değişecek, İnternet Bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde artık Cep İmza üzerinden onay vermeniz yeterli olacaktır.

İnternet Bankacılığı için belirlenen güvenlik ayarları, işlem limitleri, işlem masraf ve komisyonları Mobil Bankacılık için de geçerlidir

Mobil Bankacılık işlem listesini görmek için lütfen tıklayınız.

Mobil Bankacılık uygulamamız, görme engelli müşterilerin kullandığı ekran okuyucu programlara uyumlu hale getirilmiştir.

Mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan seçim yaparak veya QR kodu okutarak VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılığını kullanabilmeniz için cihazınızdaki işletim sistemlerinin aşağıda belirtildiği gibi olması gerekmektedir.


IOS 9 ve Üzeri

Mobil bankacılık android

Android 4.2 ve Üzeri