Mobil Bankacılık

VakıfBank Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde!


Bankamız İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm bireysel müşterilerimiz, uygulamayı cihazlarına yükleyip, gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Mobil Bankacılığı kullanabilirler.

Mobil Bankacılık aktivasyon işlemi tamamlandığında Bankamız yeni güvenlik ürünü olan Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza kullanmaya başladığınızda tek kullanımlık şifre tercihiniz değişecek, İnternet Bankacılığı giriş ve tek kullanımlık şifre gerektiren tüm işlemlerde artık Cep İmza üzerinden onay vermeniz yeterli olacaktır.

İnternet Bankacılığı için belirlenen güvenlik ayarları, işlem limitleri, işlem masraf ve komisyonları Mobil Bankacılık için de geçerlidir

Mobil Bankacılık işlem listesini görmek için lütfen tıklayınız.

Yeni nesil çipli kimlik kartıyla OCR ve NFC özelliğini kullanarak internet bankacılığı müşterisi olma, şifre alma ve mobil bankacılık aktivasyon süreçlerinizi NFC özelliği bulunan bir Android veya IOS 13 yüklü iPhone 7 ve üzeri bir cihazınız ile tamamlayabilirsiniz. Çipli kimlik kartları ile internet bankacılığı müşterisi olma ve aktivasyon süreçlerine ait ekranlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan seçim yaparak veya QR kodu okutarak VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.

Mobil Temassız Ödeme ile kredi kartınızı cep telefonunuza tanımlayabilir alışverişlerini kredi kartınız olmadan hızlı, güvenli ve pratik olarak tamamlayabilirsiniz. Mobil Temassız Ödeme, Android ve NFC (Near Field Communication – Yakın Alan İletişimi) özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Bu nedenle Android telefonunuzun ayarlar sekmesinden NFC özelliğini aktif hale getiriniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

VakıfBank Mobil ile uzaktan müşteri olma hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.


VakıfBank Mobil Bankacılığını kullanabilmeniz için cihazınızdaki işletim sistemlerinin aşağıda belirtildiği gibi olması gerekmektedir.


IOS 11 ve Üzeri

Mobil bankacılık android

Android 4.4 ve Üzeri