MTV Ödemeleri

Motorlu Taşıtlar Verginizi, yalnızca plakanız ile kolayca ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken nasıl ödeyeceğinize karar vermek

Motorlu Taşıtlar Verginizi, VakıfBank Worldcard’ınızdan, Bankomat kartınızdan, hesabınızdan ya da nakit olarak Bankomat veya ParaBankomat’larımızdan ödeyebilirsiniz.

www.vakifkart.com.tr veya www.vakifbank.com.tr’den;

Ödemenizi www.vakifkart.com.tr’de ana sayfada yer alan “MTV Ödemeleri” ya da aşağıda yer alan “Hemen Öde” butonlarını tıklayarak yapabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Bankacılık’tan;

Ödemeler -Vergi işlemleri - Motorlu Taşıtlar Vergisi adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.


0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden;

Sırasıyla 2-1-9 no'lu adımları tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz.


Bankomat ve ParaBankomat’lardan;

VakıfBank müşterisiyseniz, VakıfBank Worldcard’ınızdan, Bankomat-7/24 Kartı’nızı kullanarak hesabınızdan ya da nakit olarak Bankomat veya ParaBankomat’larımızdan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaptan yapılan işlemlerde, Bankomat-7/24 Kredili Mevduat Hesabı’nızı kullanabilirsiniz.


Diğer banka müşterisiyseniz, ParaBankomat’lardan “Kartsız işlemler” seçeneğini kullanarak ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz. Ana menüde yer alan Ödemeler- Motorlu Taşıtlar Vergisi adımlarından sonra T.C. kimlik numarası, araç plakası, vergi yılı ve ödemek istediğiniz verginin seçimini yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şubelerimizden

Bankamız müşterisiyseniz size en yakın şubemizden MTV borcunuzu VakıfBank Worldcard’ınızdan ya da hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

Hemen Öde