Öğrenci Harcı Ödemeleri

Üniversite harç ödemeleri VakıfBank’ta

VakıfBank’lı olsun veya olmasın, üniversite öğrencileri, harç ödemelerini VakıfBank’ta hiçbir masraf ödemeden kolayca yapıyor.

VakıfBank müşterisi değilseniz, para yatırma özellikli ParaBankomat’lardan “Kartsız işlemler” seçeneği ile, VakıfBank müşterisi iseniz, Bankomat Kartı’nız ile tüm VakıfBank Bankomat ve ParaBankomat’larından harç ödemelerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz, bir başkasına ait harç ödemesini de gerçekleştirebilirsiniz.  

İnternet Bankacılığı'ndan Öde

Kartsız ödeme

ParaBankomat'larda "Giriş" tuşuna basarak ulaşacağınız ana menüde, "Ödemeler" menüsünün altında "Üniversite" işlemini seçip, üniversitenizin kodunu ve öğrenci/T.C. kimlik numaranızı girerek ödemenizi, gerçekleştirebilirsiniz.

Kartlı ödeme

VakıfBank Bankomat Kartı’nızla giriş yaptıktan sonra ana menüde, "Ödemeler/Kontör yükleme" menüsünün altında "Üniversite" işlemini seçip, üniversitenizin kodunu ve öğrenci/T.C. kimlik numaranızı girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üniversite harç ödemenizi, dilerseniz İnternet Bankacılığı, 0850 222 0724 Çağrı Merkezi'nden ve tüm VakıfBank Şubeleri'nden de gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank ile anlaşma yapmış olan üniversitelerde geçerlidir.

Harç Tahsilatı Yapılan Üniversiteler
ÜNİVERSİTE ADI TAHSİLAT KANALLARI
İNTERNET BANKACILIĞI GİŞE ATM/PARABANKOMAT
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Artvin/ÇORUH Üniversitesi
Atatürk Üniversitesi
Çankaya Üniversitesi
Dicle Üniversitesi
Hacettepe Üniversitesi
Harran Üniversitesi
İstanbul Teknik Üniversitesi
Karadeniz Teknik Üniversitesi
Ortadoğu Teknik Üniversitesi
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Ödemeleri
Selçuk Üniversitesi
Tunceli Üniversitesi
Yalova Üniversitesi
Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Harç Ödemeleri

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Harçlarını Bankaya Gitmeden Kolayca Ödeyin

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi harç ödeme işleminizi size en yakın VakıfBank Şubelerinden, VakıfBank İnternet Bankacılığından, VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını kullanarak ve VakıfBank Para Bankomatlardan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca VakıfBank Worldcard’ınızı kullanarak kolayca üstelik 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemi ile internet üzerinden harç ödemelerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

*Ödemeyi https://atauni.edu.tr/ sayfasından online yapabilirsiniz.