Özellikler

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan para çekebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır.

Nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda

Bankomat Kartınızla tüm dünyadaki ATM'lerden para çekebilirsiniz. Böylece, para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız.

En yakın VakıfBank şube ve ATM bilgisi için tıklayınız.

Ayrıca, Pospara uygulaması sayesinde Bankomat Kartınızla sektör kısıtlaması olmaksızın en az 10 TL'lik alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar nakit çekebilirsiniz. POSpara hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Alışverişlerde yanınızda

Bankomat Kartınızla Türkiye'de ve tüm dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bankomat Kartınızla yaptığınız alışveriş tutarı, Bankomat Kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer.

Hesabınıza kredi limiti tanımlamak için;

İnternet Bankacılığı kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden, Mobil Bankacılık kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden başvurabileceğiniz gibi ATM ve Şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile varolan Kredi Limitinizi Artırmak İçin;

Aralarında birer boşluk bırakarak KMH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet veya mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz.

5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

 Ör: KMH 11111111111 2000

İnternetten alışveriş

Bankomat Kartınızı internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bankomat Kartınızı Bankalararası Kart Merkezi'nin sunduğu BKM Express sistemine tanımlayabilirsiniz. Böylece kart bilgilerinizi paylaşmadan, sisteme kayıtlı telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifre ile tüm BKM Express üye işyerlerinde hızlı ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

BKM Express hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

SGK ve Vergi Ödemeleri

Bankomat Kartınız ile SGK ödemenizi https://www.turkiye.gov.tr adresinden, vergi ödemelerinizi http://www.gib.gov.tr/ adresinden yapabilirsiniz.

Bankomat Kart ile harcarken kazanın

Kartınızla yapacağınız alışverişlerinizden “Bankomat Para” kazanın, kazandığınız Bankomat Paralarınızı dilediğiniz gibi harcayın. Bankomat Para özellikli kartınızla alışverişlerinizden kazandığınız Bankomat Paralarınız, önceden belirleyeceğiniz tutara ulaştığınızda hesabınıza aktarılır. Böylece nakit taşımadan, kartınızla hem güvenli alışveriş yapar hem de harcarken kazanırsınız. 1 Bankomat Para, 1 TL değerindendir.

Bankomat Para özelliğinden faydalanabilmek için;

  • Bankomat Para’ ya İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan dahil olabilir,
  • BANKOMAT yazıp bir boşluk bırakarak Bankomat kartınızın son 6 hanesini SMS ile 5724’e gönderebilir,
  • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'ni arayabilir ya da
  • Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Bankomat Para kazanım oranları üye işyeri anlaşma koşullarına göre farklılık göstermekte olup, VakıfBank Bankomat Para kazanım oranlarını değiştirme ve/veya kazanımı iptal etme hakkına sahiptir.

Bankacılık işlemlerinizde yanınızda

Bankomat Kartı’nıza ait hesabınızı, Havuz Hesabı uygulamasına dahil ettirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızda bulunan nakit fazlasını yatırıma dönüştürebilir, talimatlı ödemelerinizin, ATM'lerimizden yapılabilecek bankacılık işlemlerinizin, otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bankomat Kartı’nızı kredili hale getirerek hesabınızda para bulunmasa bile her ihtiyaç duyduğunuzda kredinizi kullanabilir, Bankamız ATM'lerinden, dilediğinizde hesap bakiye bilginizi öğrenebilir, para çekebilir, hesaplarınız arasında aktarım yapabilir, başka bir hesaba havale yapabilirsiniz.

Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini Mobil ve İnternet Bankacılığı’ndan, ATM'lerimizden görüntüleyebilir veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatı

Bankomat kartınıza; elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, kablo TV, dijital TV gibi faturalarınız için ücretsiz otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz kanallarımız:

Sevdiklerinizin yanında

Sevdiklerinizin de bu hizmetten faydalanmasını isterseniz, sizin belirleyeceğiniz işlem limitleri dahilinde ek kart çıkarabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz