Taksitli Kredili BankomatKredili Bankomat limitinizi taksitli olarak da kullanmak ister misiniz?

 

Bankamızca hesabınıza tanımlanan Kredili Bankomat limitinizi 12 aya kadar eşit taksitli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Kredili Bankomat limitinizden yapılmış olan alışveriş harcamalarını veya nakit çekimleri 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Üstelik Taksitli Kredili Bankomat limitinizi kullandığınızda herhangi bir dosya masrafı, tahsis ücreti, komisyon vb. ödemezsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat hangi kanallardan kullanılır?

İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, Şube, Çağrı Merkezi, ATM kanalından veya POS’tan Kredili Bankomat limiti kullanılarak yapılan harcama sonrası cep telefonuna gelen SMS’i yanıtlayarak anında Taksitli Kredili Bankomat kullanmaya başlayabilirsiniz. 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Kredili bankomat limitimi kullanarak POS’tan yapmış olduğum tek çekim alışveriş tutarını nasıl taksitlendirebilirim?

Pos harcaması işlemlerinden sonra oluşan Kredili Bankomat bakiyesini, cep telefonunuza gelen bildirimi tıklayarak veya SMS ile gelen teklife yanıt vererek Bankaca uygun görülen vadeye kadar hızlı ve kolay bir şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Örneğin; VakıfBank Bankomat Kartınızla POS’tan 500,00-TL (kredi limitinizden) tutarında harcama yapıldığında cep telefonuna bildirim/SMS gelmektedir. Bu bildirime/SMS’e olumlu yanıt verilmesi durumunda tutar taksitlendirilmiş olacaktır.

SMS ile taksitlendirme işlemi yapamadım, işlemi daha sonra nasıl taksitlendirebilirim?

İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, ATM kanalından, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden veya Şubelerimizden Taksitli Kredili Bankomat’a başvurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Herhangi bir bankacılık işleminde kullanmış olduğum KMH limitimi nasıl taksitlendirebilirim? 

Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı “Başvurular-Taksitli Kredili Bankomat (KMH) Başvurusu” menüsünden veya tüm VakıfBank ATM’lerinden “Taksitli Kredili Bankomat (KMH) Kullanma” menüsünden, tutar aralığına dilediğiniz tutarı yazıp, vadeyi seçerek Taksitli Kredili Bankomat kullanabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 07 24 no’lu VakıfBank Çağrı Merkezini de arayarak taksitlendirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Böylelikle tek çekim Kredili Mevduat limitinizden yaptığınız harcama kapanır ve istediğiniz vadede taksitlendirilmiş olur.

Kredili Bankomat limitinizden yapmış olduğunuz harcama tutarınızın bir kısmını, tamamını veya harcama tutarından daha fazlasını da taksitlendirebilirsiniz.

Kredili Bankomat limitiniz yetersiz ise;

Aralarında birer boşluk bırakarak KMH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet ve mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz.

Taksitli Kredili Bankomat nasıl geri ödenir? 

Taksitli Kredili Bankomat’ın taksit ödeme günü her ayın 15’inde olacaktır.
İstediğiniz vadede kullandığınız Taksitli Kredili Bankomat taksit tutarınız, ödeme günü Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunması halinde Vadesiz TL hesabınızdan, Vadesiz TL hesabınızda bakiye bulunmaması halinde havuz hesap bakiyenizden, Vadesiz TL ve havuz hesabı bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda da Kredili Bankomat limitinizden tahsil edilecektir. 

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz