UYAP


UYAP ödemelerinizde, VakıfBank, hızı ve yenilikçiliği ile yanınızda

UYAP Portalı üzerinden yapılan harç ve e-vekalet pulu ödenmelerinizi Bankamız kredi kartları ve vadesiz mevduat hesaplarınızdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yargı harcı ve e-vekalet pulu ödemeleriniz için sadece VakıfBank yeter.

UYAP Ödeme Sistemi, hukuksal süreçteki tüm ödemelerinizi VakıfBank aracılığı ile yapabilmeniz için geliştirildi. Hem avukatlar hem de diğer vatandaşlarımız; UYAP portalı üzerinden, e-imza ve mobil imzaları ile UYAP Portalına giriş yapıp Bankamız İnternet Bankacılığı'na bağlanarak tüm yargı harcı ödemelerini, hesaplarından veya Bankamız kredi kartlarından anında yapabilir.

VakıfBank UYAP Ödeme Sistemi, hayatınızı kolaylaştırır.


UYAP üzerinden İnternet Bankacılığı'na bağlanarak hiçbir ücret ödemeden;

  • Davaları inceleyebilir,
  • Dava ile ilgili belge alabilir,
  • Duruşma ve keşif günlerinin takip edebilir,
  • Dava dosyalarına, dilekçe ve benzeri evraklarınızı ekleyebilirsiniz.

UYAP Portalı üyesi olan, İnternet Bankacılığı kullanıcısı avukatlar, bu hizmetimizden faydalanabilir. Avukat olmayan müşterilerimizin, bu hizmetten faydalanması için ise İnternet Bankacılığı kullanıcısı olması yeterli. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için VakıfBank Şubeleri'ne uğrayabilirsiniz.

Önemli Bilgi: Ödemenizin geçerli olması için, UYAP üzerinden VakıfBank İnternet şubesine bağlanmanız gerekir. UYAP Ödeme Sistemi’nden işlem yapmak isteyen avukat müşterilerimiz UYAP (Avukat) adresine; diğer müşterilerimiz UYAP (Vatandaş) adresine bağlanabilir.

İşlem Ücreti (Bsmv hariç)
Tek Çekim %0,99
2 Taksit 1,81%
3 Taksit 2,42%
4 Taksit 3,02%
5 Taksit 3,62%
6 Taksit 3,99%
7 Taksit 4,83%
8 Taksit 5,44%
9 Taksit 5,99%
10 Taksit 6,65%
11 Taksit 6,85%
12  Taksit 6,99%