Yatırım Ürünleri

Yatırım Fonları

Piyasa beklentinize, yatırım yapmak istediğiniz vade yapısına ve risk toleransınıza göre Vakıf Portföy fonları içinden size en uygun yatırım fonunu seçebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Devlet Tahvili/Hazine Bonosu

Kısa ve uzun vadede, sabit getirili yatırım araçlarına yatırım yapmak istiyor, genel olarak risk almaktan kaçınmakla birlikte; faiz riski alabiliyor ve vade sonunda elde edeceğiniz geliri önceden bilmek istiyorsanız, Devlet Tahvili ve Hazine Bonosu alabilirsiniz.

Eurobond

Ekonomik gelişmeleri takip ediyor, birikimlerinizi yabancı para cinsinden yatırım araçlarında değerlendirerek uzun vadede yüksek getiri elde edip kupon ödemeleri yoluyla sürekli nakit akışı sağlamak istiyorsanız, en avantajlı Eurobond ürünleri ile ilgili her türlü bilgiyi, VakıfBank Özel Bankacılık şubelerimizden alabilirsiniz.

Banka bonosu

Yatırımlarınızı orta ve uzun vadede değerlendirerek güvenli getiri elde etmek istiyor, aynı zamanda da mevduat ve Hazine Bonosu/Devlet Tahvillerine kıyasla daha yüksek getiri bekliyorsanız, VakıfBank güvencesi ile çıkartılan banka bonolarımız tam size göre.

İstanbul Altın Borsası’ndan (İAB) altın alım satımı

Riskten korunmak ve yatırım amaçlı olarak altın alım satımı yapmak istiyor veya faizsiz kazanç talep ediyorsanız, yatırım hesabı ile İstanbul Altın Borsası’ndan alınan 995/1000 saflıktaki külçe altınları, 1 gramdan başlayan tutarlarda kaydi olarak alıp satabilirsiniz.

VakıfBank Altınları

Birikimlerinizi fiziki altın olarak değerlendirmek istiyorsanız; yurtdışında da kabul gören yüksek saflıkta ve sertifikalı VakıfBank Altınları sayesinde, hem riskten korunabilir hem de yatırım amaçlı altın alım satımı yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda üretilen VakıfBank Altınları, aynı zamanda koleksiyonculara da hitap etmektedir.

Hisse senedi

Birikimlerinizi, Borsa İstanbul’da işlem gören halka açık şirketlerde hissedar olarak değerlendirmek isterseniz, VakıfBank Özel Bankacılık şubelerimizden gerek hisse senedi alımı gerekse de halka arz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

VİOP

VakıfBank’ta VİOP işlemlerinizi cazip komisyon oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Kiralık kasa

Şubelerimizde bulunan farklı boylardaki kiralık kasalarımız ile varlıklarınızı her türlü riskten koruyabilirsiniz.